anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy można usunąć negatywną opinię ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

13;52 piatek wpłynięcie zamówienia .Już o godz.14;38 piątek przesyłka już w punkcie DPD czyli nadana w ten sam dzień !!!Przesyłka dostarczona przez kuriera w następny dzień roboczy czyli poniedziałek ! Dostawa następnego dnia zadeklarowa przez sprzedawcę jest od poniedziałku do piątku czyli w dni robocze!!!

A ja i tak zgarniam negatywa 

Czuję się pokrzywdzona i oszukana .

Postaram się aby paczka była o godz.14;01 ale 40 minut po wpłynięciu zamówienia to chyba niezły wynik?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@BuBu-lodz-pl W tym przypadku masz uzasadniony żal.Niestety są ludzie i taborety bez umiejętności czytania ze zrozumieniem.Dla każdego rozsądnie myślącego wiadomym jest, że przesyłki z zakupem dokonanym w piątek należy spodziewać się najszybciej w poniedziałek, co jest również zależne od godziny złożenia zamówienia.Miałaś pecha, że trafiłaś na kupującego/ą który/a chciał/a na wczoraj.Plus jest taki, że ocena ta nie liczy się Tobie do jakości sprzedaży.Czyli Kupujący/a wystawiła wcześniej opinię pozytywną za inną transakcję w okresie krótszym niż 7 dni.Allegro z komentarzem nic nie zrobi informując Ciebie, że jest to subiektywna ocena wystawiona przez kupującego.

oznacz moderatorów
BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

Najbardziej to mi się podoba ludzie i taborety. Przynajmniej humor mi sie poprawił 😉

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@BuBu-lodz-pl masz negatywa, który nie liczy się do jakości sprzedaży, to jakby go nie było.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Widocznie klient do którego była przesyłka żyje w innym świecie i nie interesuje go że są dni wolne od pracy ,on ma dostać następnego dnia i tego się domaga. Allegro opinii ci nie usunie ,pozostaje dialog z klientem i przekonanie go do zmiany 

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Nie licz na to, że allegro cokolwiek usunie. Według nich klient ma prawo Ci nawet .... na głowę

oznacz moderatorów
BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

Tak wiem że allegro tego nie usunie , ale pozostaje taka niesprawiedliwość w mojej ocenie że tak naprawdę jest jak piszesz i brak reakcji na to jeszcze bardziej mnie wrrr..

Dobrej nocy 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Komentarz powinien być obiektywny i odzwierciedlać rzeczywisty przebieg transakcji, jeżeli tak było(mamy tylko twój przebieg wydarzeń) to ze strony kupującego nieładnie.

oznacz moderatorów
BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

Myślę że to wynika z niezrozumienia ;klienci chyba mylą wysyłka w tym samym dniu z  dostawą w tym samym dniu. Ponadto nie doczytują ze dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku (  a wysyłka była w piątek ) W tym przypadku posiadanie nawet rakiety nie rozwiązałoby sprawy Tutaj mam właśnie żal do allegro że w takich przypadkach nie anuluje takich bzdur wypisywanych przez szanownych naszych klientów .

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@BuBu-lodz-pl a coś w negatywie kupujący napisał? wklei jeśli coś pojawiło

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@az1rael Zapewne o ten komentarz chodzi.

"Kupujacy zdeklarowal dostawe nastepnego dnia pod warunkiem zakupu do godziny 14tej, (bylo to glowne kryterium zakupu przez mnie). Towar nie dotarl w deklarowanym czasie. "

"13;52 piatek wpłynięcie zamówienia .Już o godz.14;38 piątek przesyłka już w punkcie DPD czyli nadana w ten sam dzień !!!Przesyłka dostarczona przez kuriera w następny dzień roboczy czyli poniedziałek ! Dostawa następnego dnia zadeklarowa przez sprzedawcę jest od poniedziałku do piątku czyli w dni robocze!!!Postaram się popracować nad szybkością dostarczenia do punktu ale wydaje mi się że wynik 40minut to i tak jest niezły ;)"

Odpowiedź z dnia 23 sty 2023
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

za coś takiego kupujący zostałby w sądzie zaorany

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To idź da sądu, łatwo tym operujesz ale moim zdaniem tylko "agitujesz".😡

oznacz moderatorów
ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Prawdopodobnie kupującemu się wyświetlała dostawa na następny dzień, ale przy wyborze paczkomatu. Miałam podobną sytuacje. Kupujący żalił się mi że jak wybiera kurier dpd to widnieje, że paczka będzie dopiero w poniedziałek, a allegro (jakże hojne i łaskawe 😛 ) samo oznaczyło aukcję "dostawa na następny dzień" czy jakoś tak. Szkoda, że tylko przy opcji paczkomatu tak widniało. I oczywiście klient chce kupić coś w piątek i jest mu niezmiernie potrzebne na sobotę  😛

oznacz moderatorów