anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę kupić w/w kule inw .posiadam zlecenie. Z NFZ u na kwotę zakupu do 140zl a że

Client:50284717
#7 Wielbiciel#
  •   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Posiadam zlecenie na zakup kul one. szt 2 .NFZ pokrywa koszt zakupu do 140 zł .A kule które wybrałem są kulami lekkimi i mienka rączka .przy cało dziennym używaniu ich bolą mnie ręce a byłem 14 sklepach ze sprzętem inwalidz.nie spotkałem nigdzie poprostu nie ma .Gdzie i na jaki adres mam przeslac to zlecenie na zakup nr identyfikacyjny kodu kreskowego  wyrobu z NFZ .

0-23-000247823-3

Poproszę o info.jezeli jest taka możliwość zakupu dziękuję Wiśniewski 

Kupił bym za pieniążki ale jestem po czterech zawCh muzgu i mannie dowlad całej lewej strony s renta moja to 1097 zł .nie posiadam dodatku opiekuńczego muszę wykupić pierw leki a potem kule a NFZ umożliwił mi dziękuję Wiśniewski Mieczyslaw 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:50284717 powinieneś skorzystać z wyszukiwarki Allegro i zadawać pytania sprzedawcom. Chyba, że trafi się tu sprzedawca sprzętu medycznego.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Client:50284717  Na allegro nie ma kul marki "Etnar" (a taką markę wpisałeś w etykiecie). Chyba, że chodzi Ci o markę "Antar" i takich kul jest spory wybór: Kule Ortopedyczne Antar - Zdrowie - Allegro.pl

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie widząc tych kul tylko kupując przez internet, to nie jestem pewien czy będziesz zadowolony!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50284717 poproszę Cię o kontakt w tej sprawie ze sprzedającym, który ma w ofercie kule, które Cię interesują, ponieważ to bezpośrednio ze sprzedającym będziesz mógł rozliczyć transakcję. Jeśli będziesz miał problem z tym zakupem, zachęcam Cię do skorzystania z infolinii, pod numerem:  616 271 777.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów