anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na aukcji może być zdjęcie z nazwą firmy np. Sklep.pl??

kasiuniaaa188
#7 Wielbiciel#

Witam. Chodzi mi o to co jest dozwolone w aukcjach a co nie. Czy podawanie ogromnych zdjęć z nazwą sklepu internetowego to naruszenie? Czy po zdjęciu głównym można umieścić zdjęcie z info z reklamą innych marek które ma się w ofercie wraz z ich logo? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Agent051
#16 Inspirator#

@kasiuniaaa188 Można…..dopóki konkurencja na ciebie nie doniesie 😏 Regulamin nie pozwala na umieszczanie w ofertach danych kontaktowych. Za takie działania można dostać upomnienie i ujemne punkty w jakości sprzedaży. Jeśli chodzi o logo innych marek w ofercie, to nie jest to chyba wskazane, bo oferta powinna dotyczyć konkretnego przedmiotu. Umieszczenie logo innej marki może wprowadzić kupującego w błąd.

 

oznacz moderatorów

Client:102384343
#8 Zapaleniec#

według mnie wszystko można umieszczać na fotkach, napisy, loga itd., przecież wystarczy spojrzeć jak sprzedaje Oficjalny Sklep Allegro, a chyba by nie robili nic wbrew swojemu regulaminowi? polecam aukcja nr. 10918968645

screen.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:102384343 a co tam znalazłeś niezgodnego z regulaminem , bo ja jakoś nic .

oznacz moderatorów

Client:102384343
#8 Zapaleniec#

Ostatnie zdjęcie w galerii, napisy na zdjęciach, logo na zdjęciu. Dla bardziej zorientowanych w opisie znajdują się informacje na temat gwarancji, a jest to ZAKAZANE!!!, 3Y to nic innego jak gwarancja 3 lata. Dziwne, że na dole widnieje gwarancja 24 msc:) coś się źle skopiowało 🙂

oznacz moderatorów

baldes
#9 Pomysłodawca#

Tutaj powód jest trochę inni - ta oferta i wiele innych są podpięte pod dystrybutora AB S.A. a on do zdjęć dodaje taką ulotkę w formie ... zdjęcia. Dla sprzedawców typowych sklepów stacjonarnych to wygoda bo można klientowi wydrukować i wręczyć - natomiast allegro zasysa opis i zdjęcia jak leci z automatu i później się robią takie "kwiatki".

oznacz moderatorów

Client:102384343
#8 Zapaleniec#

tak wiadomo skąd to jest, nie chciałem już tego pisać, bo co winny jest dostawca, ale tam dają 3 lata gwarancji, a tu tylko w opisie 🙂 bo na dole 24 msc. Używanie automatów nie zwalnia z poprawności oferty, bo nic nie zwalnia 🙂 paragraf regulaminu 5.2 🙂 czy może jednak coś zwalnia?🤔

oznacz moderatorów