anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy nie uważacie ,że Allegro w ostatnim czasie zaczyna się zamieniać z instytucję doradczo-finansową

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Czy nie uważacie ,że Allegro w ostatnim czasie zaczyna się zamieniać w instytucję doradczo-finansową? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

Na pewno się bardzo zmieniło na niekorzyść jego użytkowników ,poszerzają gamę swoich produktów także o finanse a niebawem może zaczną jeszcze udzielać porad duchowych.

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Przejrzałam kilka filmików doradczych , nie wprowadzają niczego nowego ponadto co każdy przeciętny sprzedawca już wie, ciekawe kto za to płaci?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@ulaabc  ciekawe kto za to płaci?

To żadna tajemnica😂

No Myyyyy😂

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

 instytucję doradczo-finansową? - rozwiń swoją myśl bo nie wiadomo o co Tobie chodzi 😉

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Już wyjaśniam Wystawienie przedmiotu  z wyróżnieniem na 10 dni w mojej kategorii sprzedażowej to koszt 19 zł za 10 dni za 30 to koszt 57 zł. dodatkowo sprzedaż przedmiotu z wyróżnieniem obarczona jest 100% wyższą prowizją niż przedmiotu niewyróżnionego.

Przez tak wysokie prowizje jestem zmuszana przez Allegro do drastycznego podnoszenia cen. Już klienci mówią ,że na allegro ceny są wyższe niż w sklepach internetowych i stacjonarnych 

Klient wybierze miejsce gdzie kupi taniej. 

W efekcie zostaniemy bez klientów z towarem i naszym ukochanym Allegro  z którym będziemy związani odroczonym kredytem a doradcy allegro będą nam doradzać co mamy zrobić żeby nie zwariować😂

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@ulaabc Tak i to w taką para instytucję z najwyższym RRSO. 😀

Kilka dni temu zmuszony byłem do zakupu nowego telefonu, między ceną sklepu internetowego, a Allegro notabene tego samego sprzedawcy, różnica 300 zł. Oczywiście wybrałem sklep internetowy, po uprzednim sprawdzeniu komentarzy w sieci.

Allegro jest drogie, ale mogę zrozumieć dylematy przed zakupem, tu klient jest realnie chroniony przed ewentualnym szwindlem że strony sprzedawcy.

Kto powiedział że na Allegro ma być tanio? To już przeszłość.

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Zbieram zabawki i przenoszę się do [edycja]

oznacz moderatorów