anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy nie za dużo zapłaciłem Allegro za jedna przesyłkę DPD?

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a dokładnie 21,98 zł to była wysyłka dwóch kolumn za jednym listem przewozowym (dwie paczki)

bez pobrania, bez zamawiania kuriera a do tej samej transakcji mam naliczone dwie kwoty:  12,99 + 8,99 co mi zjadło cały i tak mizerny zysk

IDENTYFIKATOR ZAMÓWIENIA:

957ba551-8fe3-11ed-9ec2-97f99f81b50e

a pytanie kieruję do moderatorów

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Client:44052296
#21 Demiurg#

To trzeba oznaczyć jak się woła

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

dziękuję za zawołanie 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ELEKTROMARKET nie jest to błąd. W ramach Smart! do tego zamówienia została wygenerowana jedna przesyłka (w cenie 8,99 zł) oraz druga już poza Smart! (12,99 zł). Były to dwie przesyłki, stąd zostały naliczone dwie opłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

czyli zawsze jak wysyłam razem dwie kolumny to druga już nie będzie Smart? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET tak jak wysyłasz dwie paczki jedną w smart masz darmo a drugą trzeba opłacić samemu 🙂 jedyne wyjście to wystawić je jako sztuki i w cenniku zaznaczyć 1 w paczce wtedy dostaniesz dwie etykiety w smart jak klient kupi 2 sztuki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

nie za bardzo wiem jak wystawić jako 2 sztuki i w cenniku zaznaczyć 1 przesyłkę ale podpatrzę konkurencję jak to może wyglądać

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

to proste, w cenniku masz opcję ile sztuk może zmieścić się w paczce, ustawiasz 1 sztukę, przy zakupie 2 system policzy wtedy klientowi 2 przesyłki. Jeśli to smart to z pewnością będą tańsze niż takie zwykłe bez smarta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

dzieki, jutro spróbuję bo juz jestem padnięty 

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

Też mam jeden produkt, który składa się z dwóch elementów i ze względu na wagę musi być wysłany jako wielopaczka - waży razem 35kg. W cenniku dostaw ustawiam max wagę przesyłki na 25kg, wagę przedmiotu na 35kg i system z automatu przypisuje dwie przesyłki smart.

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

tez tak zrobiłem, niestety przy wznawianu aukcji pomyłkowo wstawiłem stary cennik, mea culpa 

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a ile sztuk wpisujesz w cenniku dostawy "W jednej paczce zmieści się:"   1 czy 2 ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

1

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

to niestety tak miałem wpisane:  1 sztuka  w cenniku dostaw,  waga sztuki 20 kg  a w opisie aukcji waga 36 kg i drugą kolumnę policzyli po pełnej cenie bez smarta

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a ile sztuk wpisujesz w cenniku dostawy "W jednej paczce zmieści się:"   1 czy 2 ?

 

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

no mi niestety nie przypisuje dwóch smartów po przekroczeniu deklarowanej w opisie aukcji wagi

oznacz moderatorów