anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy nieodebrane paczki z "allegro one" wracają bezpłatnie ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
maximpreza
#11 Animator#

Kto płaci za powrót paczki "allegro one" ? wysłałem już tego ponad 100 i kilka paczek Klienci nie odebrali .

Jako  ,że to darmowa wysyłka to ludzie mają czasem głęboko w [edycja] odebrać towar na 2,99.

Nie doczytałem nigdzie czy sprzedawcy są obciążeni za powrót paczki ? czy też jest darmowy ?

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
annas14-firma
#16 Inspirator#

@maximpreza A sprawdziłeś czy cię obciążono za te kila co klienci mielie w d... ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maximpreza Cześć. Przesyłka nieodebrana przez klienta to tzw. zwrot operacyjny towaru i w przypadku metod Allegro One Box oraz Allegro One Punkt nie zostaniesz obciążony kosztem zwrotu takiej przesyłki.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
segregator_com
#9 Pomysłodawca#

A jak jest w przypadku, jeśli kupujący prosi o ponowną wysyłkę ? Jaką kwotę powinien wpłacić przy ponownym nadaniu np. Allegro One Punkt ?

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

@segregator_com Ponownie generujesz etykietę do tego samego zamówienia. Bezpłatnie. Upewnij się tylko czy klient rzeczywiście chce ten towar, bo niektórzy twierdzą że przy bezpłatnej przesyłce są zamówienia towarów za 2 zł, a potem nie chce się nawet wyjść z domu.

oznacz moderatorów
hiphopshoppl
#11 Animator#

A ile trwa taki zwrot? Mam paczkę 

 
Przeterminowana w APM/PUDO.
2021-12-03 00:30

I nie wiem kiedy będę mógł klientce wysłać to ponownie, do punktu nie da się dodzwonić a Wasi konsultanci od 2 dni milczą.
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl Przepraszam Cię za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź, ale konsultujemy Twoją sprawę z Kolporterem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl Cześć. Mam dla Ciebie numer zwrotu: 
ALE00000B3C4AD8
1Z83354F9194104182 (UPS)
Paczka została nadana dzisiaj więc powinna dojść w ciągu 2 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Pani ko_alko, tak przy okazji, to kto ponosi koszt transportu? Inni klienci?  Przecież, firma Allegro musi za ten transport i obsługę komuś zapłacić, zatem później gdy nazbiera się klientów mających odbiór w słynnej już d...   ponad 1.000.000 toooo.... zapłacą za to wszyscy, prawda?  Chodzi o stawki za prowizje i podobne na Allegro...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Nie. Kosztu operacyjnego zwrotu towaru w przypadku Allegro One Punkt i Allegro One Box nie ponoszą ani sprzedający, ani kupujący. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów