anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po te paczki DPD Pickup będzie przyjeżdżał kurier czy musze je gdzieś dostarczyć ?

OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Zależy co zaznaczyłeś przy nadaniu. Można nadać w punkcie DPD, można również zamówić podjazd kuriera, jak po standardową paczkę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@OMPOZNAN Cześć. Podczas nadawania paczek Allegro DPD Pickup przez narzędzie Wysyłam z Allegro możesz wybrać datę i godzinę przekazania przesyłki kurierowi lub skorzystać z opcji "Bez podjazdu kuriera". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

a co zaznaczyć jeśli mam własną umowę i kurier zabiera ode mnie codziennie paczki. Czy te allegrowe odznaczać z podjazdem, czy bez ? żeby nie było, że przyjedzie 2 razy, albo 2 różnych ?

Drugie pytanie, czy strona DPD importuje również takie przesyłki allegrowe, czy muszę je nadawać tylko i wyłacznie poprzez "wysyłam z allegro".

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza jeśli masz ma stałe podjazdy, w WzA nadając przesyłki wybierz proszę "Bez podjazdu kuriera" i przekazuj je w ramach swoich, stałych podjazdów. Jeśli chodzi natomiast o drugie pytanie, to na 99% DPD Online importuje przesyłki Allegro, ale warto abyś ten 1% sprawdził jeszcze w DPD. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów