anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przesyłki nadane przez Allegro Kurier DPD mogą byc pakowane w białe foliopaki ?

Buty-U-Renaty
#10 Popularyzator#

Czy przesyłki nadane przez Allegro Kurier DPD mogą być pakowane w białe foliopaki ? Czy jak tak zapakuję to nie zostanie mi naliczona dodatkowa opłata jako niestandardowa paczka ?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#
  • Paczka o kształcie cylindrycznym, okrągłym, owalnym np. tuba, wałek z tkaniną

  • Paczka o nieregularnych kształtach, w tym paczki, które nie są zapakowane w karton/opakowanie o regularnych kształtach

  • Paczka z wystającymi elementami lub owinięta w materiał uniemożliwiający swobodne przesuwanie po sorterze takie jak guma, itp.

  • Opony, jeśli są zapakowane niezgodnie z wytycznymi DPD Polska (szczegółowe informacje zawiera - Instrukcja prawidłowego pakowania opon w DPD Polska

  • Paczka, której najdłuższy bok przekracza maksymalną długość.

  • Paczka składająca się z dwóch odrębnych części połączonych w jedną nieregularną całość np. za pomocą folii stretch, taśmy

oznacz moderatorów

Buty-U-Renaty
#10 Popularyzator#

Czytałam to i nic mi to nie mówi.Ponawiam pytanie czy biały foliopak jest traktowany jako opakowanie standardowe czy nie ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Buty-U-Renaty nie wiem co masz zamiar pakować , ale jeśli wypchany folipak będzie mial nieregularny / inny niż prostpadłościan / kształt to paczka może być potraktowana jako niestandard .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie zostanie naliczona opłata dodatkowa. Kolor nie ma znaczenia.

Tylko przy pakowaniu musisz przestrzegać zasad podanych przez mdrogeria które DPD uważa za niewskazane przy pakowaniu i mogą być doliczone dodatkowe koszty.

oznacz moderatorów

Buty-U-Renaty
#10 Popularyzator#

Pakuje odzież, więc ksztatł nie jest idealny od linijki.Chyba dam sobie spokój z DPD bo na koniec miesiąca słono za to zapłacę.Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Buty-U-Renaty pakuj w kartony lub za pomocą pociętych tektur nadawaj foliopakowi  wymagany kształt .

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Buty-U-Renaty Tylko foliopaki firmowe DPD są zwolnione z wszelkich dopłat. Za każdy inny będzie dopłata.

oznacz moderatorów