anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy "pytanie o zakup" wlicza się w statystyki jakosci sprzedazy?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

 Przegapiłam niestety  jedno pytanie od klienta (po odebraniu paczki  przypomniał sobie że chciał fakturę a zapomniał zaznaczyć tą opcję) 🙂 .  Czy w mierze "terminowe odpowiedzi..." poleci mi statystyka? Teoretycznie w opisie jest informacja że wliczają tam wiadomość pisanie poprzez "zadaj pytanie" ale zastanawiam się czy to dotyczy tylko pytania o przedmiot czy pytania o zakup również. Niestety nie miałam w ostatnim czasie wiele pytań  więc takie gapiostwo  bardzo mi zniszczy  pozycjonowanie 😞 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

annas14-firma
#16 Inspirator#

W zakłdace https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy masz Terminowe odpowiedzi w Dyskusjachlink do Zobacz zestawienie

 

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@annas14-firma   nie chodzi o dyskusje tylko o terminowe odpowiedzi na wiadomości kupujących. Wiem o zestawieniu, ale ta pózna odpowiedz moze być dopiero w jutrzejszym zestaweniu, bo dopiero dzisiaj po 16:00 minał czas na odpowiedź 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Błędnie skopiowałem nazwę.  Sam to ćwiczyłem miesiąc temu. Jeżeli do daty weryfikacji SS nie złapiesz odpowiedniej liczby nowych zapytań z odpowiedzią w czasie to możesz stracić SS.

 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Wlicza się nawet to:

annas14firma_0-1668724659419.png

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl pytanie o zakup też się wlicza

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@annas14-firma @LEW433  @Client:44052296  no to kicha. Mam z ostatnich 30 dni raptem 6 pytań (miałam jeszcze 7 dni urlopu ) wiec polecą mocno punkty, a biorąc pod uwage że zaczyna mi sie sezon na wiele produktów to kicha podwójna  😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@barwyflory_pl Statystykę można trochę podreperować jeżeli dostaniesz pytania, ale muszą być z różnych loginów tylko jeden raz. Potrzebujesz 20 żeby dolecieć do 95% i nie dostać punktów ujemnych. Żeby nie stracić SS potrzebujesz chyba 98%.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@barwyflory_pl Gotowy na odpowiadanie?

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@annas14-firma  jak nigdy wcześniej 😄

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@LEW433 @Client:44052296 Pomożecie?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Zapytane 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wlicza się każda terminowa odpowiedź.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zapytanie wysłane 

oznacz moderatorów