anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy są jakieś problemy techniczne ?

rentgenus
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czy są jakieś problemy techniczne? Jest problem z dodawaniem zdjęć do aukcji.Mieli i po jakimś czasie wyskakuje "Nie udało się dodać zdjęcia".Proszę nie pisać że rozmiar zdjęcia za duży, bo Allegro już dawno wprowadziło automatyczne zmniejszanie zdjęć do pożądanego rozmiaru.Nawet pomimo zmniejszenia zdjęć o 50% problem występuje nadal.Dwie aukcje wystawiałem ponad 2h.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rentgenus Cześć. Nie widziałam podobnych zgłoszeń, dlatego potrzebuję więcej informacji na ten temat. Prześlij mi proszę zrzut ekranu z widocznym komunikatem, numer oferty do której chcesz dodać zdjęcie, a także samo zdjęcie.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rentgenus
#9 Pomysłodawca#

 @ko_alka Już się poprawiło ale dodaję po 2-3 zdjęcia, a nie 10 naraz.Jak dodawałem 10 naraz potrafiło dodać jedno lub wszystkie odrzucało.Mam jeszcze 2 aukcje do wystawienia, zatem zobaczę co będzie się działo.Być może w godzinach 16.00-18:00 było jakieś przesilenie w systemie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rentgenus Okej, dzięki za informację. Gdyby znowu pojawiły się problemy, to daj mi proszę znać i zgłoszę to do Działu Technicznego, który przeanalizuje sprawę 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rentgenus
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Niestety nadal to samo.Przy próbie dodanie 10 zdjęć naraz efekt jest taki

Zrzut ekranu (5).png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rentgenus Prześlij mi proszę wszystkie zdjęcia, które próbowałeś dodać do oferty na spolecznosc@allegro.pl, sprawdzimy tę sytuację  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rentgenus
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Zdjęcia przesłane na podany adres.Nie wysyłałem wszystkich ponieważ pozostałe są w podobnej rozdzielczości.Oferty już dodałem ale tak jak opisywałem, dodawałem po 2-3 zdjęcia naraz.Przy dziesięciu wyskakiwała informacja która widoczna jest w zrzucie.5 ofert w 5h, nieźle 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rentgenus Potwierdzam, że dotarły do mnie 🙂 Przekazuję je do Działu Technicznego 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rentgenus
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Hmm, zastanawiające jest to, że wystawiając aukcje na koncie firmowym chwilę po aukcjach na koncie prywatnym, 16 zdjęć bez zmiany rozdzielczości ładuje się w kilka sekund. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rentgenus Sprawdziliśmy to i nie udało nam się powtórzyć takiego problemu. Następnym razem, kiedy pojawią się takie komunikaty, spróbuj wyczyścić pliki cookies, wyłącz wtyczki, sprawdź działanie w trybie incognito lub w innej przeglądarce. Koniecznie zweryfikuj również, czy masz stabilne łącze internetowe. 

Jeśli to nie pomoże, to prześlij mi proszę login konta firmowego i zrzuty ekranu, na których krok po kroku będą widoczne działania, które wykonujesz (najlepiej gdyby na screenach dodatkowo była widoczna górna część formularza). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rentgenus
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka Na chwilę obecną nie przewiduję wystawiania kolejnych aukcji na koncie prywatnym, zatem ze sprawdzaniem trzeba będzie poczekać.Wystawiłem tylko swój prywatny zestaw.

Tak jak napisałem w ostatnim poście, wystawiając aukcje na koncie firmowym, praktycznie w tym samym czasie problem nie występował.Ten sam komputer, ta sama przeglądarka, to samo łącze internetowe.16 zdjęć bez zmniejszania, ładowało się w kilka-kilkanaście sekund.

Czy czasami jakość sprzedaży nie ma wpływu na jakość obsługi konta przez serwis? Jakość sprzedaży na koncie prywatnym na poziomie neutralnym (dawno nic tam nie sprzedawałem) Komentarze z zeszłego roku powoli znikają ... Może tu jest pies pogrzebany.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rentgenus Nic z tych rzeczy nie ma wpływu na obsługę konta i wstawianie zdjęć. Dział techniczny sprawdził to na koncie niefirmowym i wszystko działało w porządku, zatem naprawdę trudno mi powiedzieć, co było przyczyną tych problemów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów