anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy usługa przelewy24 jest obowiązkowa ?

gemele
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy ktoś ( pracownik allegro ) lub ktoś z Was posiada wiedzę na temat usługi przelewy24 ?

Mianowicie chodzi mi o to czy jest to usługa obowiązkowa , ponieważ nie aktywowałam jej a przelane zostały środki których teraz nie moge wypłacić i zmuszaja mnie teraz do aktywacji tego czegoś. Proszę o wiadomość

Miłego dnia

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

Nie jest obowiązkowa, ja tez tak miałem że się nagle pojawiły środki, i musiałem to uruchomić, to jakiś wałek z tą kasą bo na cały grudzień miałem jedną wpłatę na nieaktywne przelewy24.

A powiem szczerze że po aktywowaniu większość wpłat mam na przelewy24, więc jak sprzedajesz sporo uruchom nic to nie kosztuje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gemele
#8 Zapaleniec#

do Kostas11 Dzięki za odpowiedź

Rozumiem ,tylko krew mnie zalewa jak mnie ktoś do czegoś zmusza , rozumiesz . Przelali środki bez mojej zgody (nie wiadomo jak) a teraz każą aktywować .

Pozdr

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gemele  też miałem ciśnienie, mam to samo, ale po aktywowaniu większość korzysta z przelwy24 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@kostas11 

Powiem szczerze, że dziwi mnie, że ludzie ochoczo korzystają z przelewy 24. Ja od początku korzystam z PayU, gdziekolwiek taka opcja jest i jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że uratowali mi tyłek, bo zamiast na inne konto pieniądze poszły do PayU, ale niezwłocznie mi je zwrócili 🙂

Wiola
oznacz moderatorów

malapani_art
#8 Zapaleniec#

Mam podobnie właśnie! Zobaczyłam, że wisi mi 40 zł ktoś wpłacił i wkurza mnie, że muszę aktywować jakieś konto z przymusu, i to jeszcze trzeba wysyłać im swoje dane osobowe itd. Ohhh!!

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@malapani_art  Niestety korzystanie z Przlelewy24 jest przymusowe. Nie można wyłączyć płatności od tego pośrednika.

Jest możliwość zwrotu środków Kupującemu ale nie wiadomo czy Kupujący będzie miał normalne środki na swoim koncie bankowym aby przelać ponownie w inny sposób.

oznacz moderatorów

beton_34
#2 Obserwator#

Niby nic ale trzeba wysłać skan dowodu osobistego lub podać dane wrażliwe więc chyba jednak coś w przyszłości może kosztować. Tak naprawdę nie wiadomo jak Allegro zabezpiecza nasze dane.

Jestem po rozmowie z konsultantem Allegro i wynika z tego że mają to w czterech literach, nie chcesz Przelewy24 to zwracaj środki kupującym. Kupujący ma możliwość wyboru płatności z jakiej chce skorzystać i koniec. Taki jest regulamin Allegro, fajnie, tylko ja jak akceptowałem regulamin to o Przelewy24 nie było mowy...

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Z tego, co pamiętam, była też opcja przelewu na adres domowy. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów