anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w opisie aukcji można informować że dana rzecz ma np. inny kolor bądź rozmiar ?

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć wszystkim. Jeszcze jakiś czas temu na Allegro można było znaleźć informacje że informowanie o innym kolorze bądź rozmiarze danego produktu w opisie jest dopuszczalne. Dzisiaj przeglądałam informacje odnośnie wyglądu opisu i tej informacji nie znalazłam. Wiec pytanie moje takie , czy jest to zgodne z regulaminem jeśli w opisie danego przedmiotu umieszczę informację że dany przedmiot jest dostępny w innym kolorze bądź rozmiarze?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@ekorex_pl Z tego co pamiętam, można było udostępniać w ofercie wybór koloru lub wzoru graficznego i ta zasada chyba nadal obowiązuje. Warunkiem jest aktualizacja opisu tak, aby klient wiedział, ile sztuk danego koloru i danego wzoru jest dostępne. Zaraz sprawdzę w regulaminie.

Jest;

Niedopuszczalne jest pozostawienie Kupującemu w ramach Oferty wyboru co do jednej bądź kilku istotnych cech Towaru, takich jak np. rozmiar, model itp. W Ofercie obejmującej wiele sztuk Towaru, dopuszczalne jest umożliwienie wyboru koloru bądź wzoru graficznego pod warunkiem, że Sprzedający prezentuje aktualną informację o ilości dostępnych kolorów lub wzorów graficznych.

Wyboru rozmiaru nie można udostępniać.

oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Ja tylko zamieszczam informację pod koniec opisu przedmiotu że np. dana rzecz jest dostępna w innym rozmiarze bądź kolorze. Tyle , dosłownie linijka. Każda rzecz nawet taka sama ale w innym kolorze jest na oddzielnej aukcji. Od tak po prostu piszę taka informacje, tylko nie jestem pewna czy to dalej aktualne. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Można informować, że na innych aukcjach są dostępne inne kolory i rozmiary.

oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów