anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ze zaktualizowanej aplikacji do sprzedaży do się jeszcze wystawić aukcje na zwykłym Allegro ?

jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

zaktualizowałam sobie aplikację do sprzedaży i nie mogę znaleźć linku do wystawiania na Allegro tylko wszystko mi się wystawia na lokalnie ? Czy to jakiś błąd ? W ogóle ta aplikacja po aktualizacji to jakiś dramat .

W starej można było przejść do starego formularza wystawiania ,był ukryty ale było można .

Był też fajny dźwięk informujący o sprzedaży , a teraz to jakaś lipa , chyba ,że ja nie ogarniam już tego ? 

Pozdrawiam i dziękuję .

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Może coś źle patrzysz, nadal jest link do wystawienia na zwykłym Allegro;

AAAA.JPG

Nie wiem jak na telefonie, ale na komputerze normalnie działa.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@jagody_poziomkiTo nie jest błąd Allegro "trochę" ukryło ten formularz.Screenshot_2021-01-23 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#

Tak to teraz wygląda w aplikacji na IPhone , nie ma już tego linku o którym piszecie ?!?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jagody_poziomki wejdź w Aktywne oferty, tam będzie zakładka, taka sama jak w wersji przeglądarkowej, „Wystaw przez formularz”. 🙂

oznacz moderatorów

jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłam , przerzuca mnie do aplikacji do wystaw i wystawia na lokalnie 😞 

straszna to **piiip** , kompletnie niedomyślne ustawienia , zajmuje dużo czasu . 

 

oznacz moderatorów

siuroslaw
#8 Zapaleniec#

To chyba chory umysłowo tworzył...

Było dobrze, jest dla jak wyżej...

oznacz moderatorów

jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#

Przepraszam ale to jakieś szaleństwo , mam obydwie aplikacje Allegro na iPhone "pomarańczową" i "białą" i teraz z  z obydwu można wystawiać aukcje ,ale tylko na lokalnie ???

oznacz moderatorów