anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dane o sprzedającym

maris74
#7 Wielbiciel#

osoba przeglądająca moje oferty wchodząc w zakładkę 'o sprzedającym' nie widzi żadnych moich danych

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

ma przycisk ,, pytanie do sprzedającego ,, uzupelnij zakładkę ,,zwroty ,, to będzie widział Twoje dane 

 

oznacz moderatorów

maris74
#7 Wielbiciel#

Uzupełniłem ale dane pojawiły sie tylko w zakładce zwroty a nie o sprzedającym

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

uzupełnij zakładkę ,, o sprzedającym ,, Nie możesz umieszczać tam prywatnego adresu e-mail ani nr. telefonu .

oznacz moderatorów

maris74
#7 Wielbiciel#

a gdzie dokładnie znajde ta zakładke?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

maris74
#7 Wielbiciel#

Wszystkie dane są podane jednak i tak sie nie wyświetlają gdy ktos przegląda moją oferte

oznacz moderatorów

maris74
#7 Wielbiciel#

i jeśli mam nie umieszczać telefonu to jak ktoś się ze mną skontaktuje

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maris74, Kupujący zobaczy Twój numer telefonu na stronie Dziękujemy za zakupy - obecnie taka informacja jest przekazywana Kupującemu po zakupie. 

Zależy nam, aby obie strony transakcji kontaktowały się ze sobą za pomocą formularza "Pytanie do sprzedającego". Wciąż pracujemy nad ulepszaniem tej formy kontaktu. Dążymy do tego, aby ułatwić użytkownikom wzajemny kontakt.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mr_oma czyli niezgodnie z ustawą konsumencką

ograniczacie kontakt konsumentowi

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

Allegro utrudnia kontakt na linii sprzedawca-kupujący, poprzez ukrywanie danych o sprzedającym tak aby klient miał problem z ich znalezieniem. Dodatkowo monitoruje ten kontakt poprzez wymuszone załatwianie spraw w centrum wiadomości.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Kiedyś to była platforma umożliwiająca kontakt sprzedawcy z kupującym. Ułatwiająca ten kontakt. A obecnie jest to platforma kontrolująca te kontakty i ograniczająca je do kontaktów wyłącznie przez nią.

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Kiedyś to mi się telefon gotował od dzwonienia - co się rozłączyłam to kolejny telefon - trochę to myło męczące ale bardziej zadawalające ze względu na ilość zamówień. Oczywiste że nie mogło to trwać długo bo od takich zamówień nie ma [edycja] prowizji 🙂
Teraz praktycznie nikt nie dzwoni - czasami zada pytanie przez formularz, większość kupuje, po czym anuluje, odsyła bo nie doczytał, bo się pomylił itd. Ja tracę na wysyłkach, pakowaniu paczek, o czasie poświęconym na to już nie warto nawet pisać - [edycja] na kółkach..... 

oznacz moderatorów