anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowa dostawa od określonej kwoty, a paczka niestandardowa

Paak_Sport
#10 Popularyzator#

Pytanie do administratorów: czy mam prawo dopisać w opisie aukcji, jeśli oferuję darmową dostawę od określonej kwoty, że to dotyczy tylko paczek standardowych? Czy mam prawo dopisać taką rzecz w opisie oferty produktu, który jest oferowany tylko jako przesyłka niestandardowa, w związku z tym nie dotyczyłaby go darmowa dostawa?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Paak_Sport
#10 Popularyzator#

Chodzi mi tutaj o tę standardową opcję na allegro "darmowa dostawa od kwoty..." i wyłączenie jej poprzez dodanie takiej adnotacji w opisie w wybranym produkcie. Czy jest to zgodne z regulaminem i mogę z tego powodu nie zrealizować takiego zamówienia lub zażądać zapłaty za koszt dostawy, gdyż w opisie będzie taka notka?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Paak_Sport Moim zdaniem jest to niezgodne z regulaminem. Opis aukcji nie może wprowadzać w błąd. Darmowa dostawa od określonej kwoty dotyczy wszystkich rodzajów przesyłek.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Paak_Sport  Nie dość że niezgodne z regulaminem to i bez sensu. Wpędzisz się tylko w kłopoty. Zresztą oferujesz Smart to po co ustawiać darmową dostawę ? Od tej kwoty przestanie Ci działać Smart i będziesz dopłacać do dostaw. 

Ustaw porządnie cenniki zwłaszcza dla tych przedmiotów o niestandardowych gabarytach i nie kombinuj z opisami 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Paak_Sport
#10 Popularyzator#

Mi tego nie musisz pisać, że to bez sensu i już dawno bym to wyłączyła, ale przełożeni chcą to się nie kłócę, co nie 🙂 A teraz będę mieć podkładkę, że to niezgodne z regulaminem, jak mi admin odpisze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Paak_Sport Potwierdzam, taki zapis jest niezgodny z regulaminem, ponieważ w opisie nie mogą być dodawane informacje na temat dostawy. Co więcej, bardzo celne uwagi napisała już @Kaliope_Brzeg, więc mogę się tylko zgodzić z tą poradą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W opisie przedmiotu nie mogą być dodawane, w opisie transakcji, w odpowiedniej zakładce mogą, choć w tym przypadku będzie to niezgodne z regulaminem z innych powodów.

oznacz moderatorów