anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowe wyróżnienia nie działają

kasia33340
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Aktywowałem pakiet 50 darmowych wyróżnień na Allegro. Znalazły się w zakładce "Przyznane zniżki".

Natomiast, gdy chce wyróżnić daną ofertę (czy to przez edycję grupową, czy edycję pojedynczą) to wyskakuje informacja o naliczeniu kwoty 19 zł tak jakby w ogóle ta zniżka nie zadziałała.

Pojawia się też informacja "Wyliczony koszt wyróżnień nie uwzględnia pakietów z Centrum Zniżek." Nie bardzo wiem jak to rozumieć. Czy ta zniżka po prostu nie będzie się tu wyświetlać i nic nie zostanie pobrane, czy jednak powinna ta wyświetlana cena wyróżnienia wynosić 0zł?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kasia33340 Kasia, spróbuj wyróżnić nie w zakładce Sprzedaję, a poprzez Edytuj. Wejdź w aukcję i dodaj wyróżnienie, a potem zapisz Zmiany. Tam, w ramce wyróżnienia, powinno być 0 zł i tak się zapisze.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kasia33340
#7 Wielbiciel#

Po przez "edytuj" także cena wyróżnienia wyświetla się jako 19 zł, a w aktywowanych zniżkach jak byk znajduje się 50 wyróżnień. Nie rozumiem.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kasia33340 Dziwne. A czytałaś warunki promocji? Od dzisiaj obowiązują?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kasia33340 zobacz jeszcze jakich kategorii dotyczy pakiet, nie zawsze działa na całym allegro.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Bo niby jest naliczenie , ale jak spojrzysz w historię masz te wyróżnienia za 0 zł

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kytorr Nie wydaje mi się. Ja też mam tę promocję na darmowe wyróżnienia i od razu jest tam 0 złotych.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kasia33340
#7 Wielbiciel#

Jest jeden warunek promocji, który może nie być spełniony.

" liczba opublikowanych na Koncie, biorącym udział w Promocji, Ofert w dniu 24.07.2020 roku (dalej: “Termin weryfikacji 1”) będzie wyższa o minimum 30% w stosunku do Wartości bazowej" a jednocześnie "w okresie 90 dni poprzedzających Termin startowy średnia liczba opublikowanych na Koncie Ofert (dalej: “Wartość bazowa”) mieści się w przedziale od 100 do 999"

I teraz moje pytanie jak sprawdzić to ile dokładnie ofert miałam wystawionych przed 24.06.2020? Czy jest jakiś filtr do tego? Bo za dużo roboty żeby sprawdzać kiedy każda aukcja została wystawiona. Muszę mieć tą liczbę żeby sprawdzić czy liczba aukcji przed promocją zwiększyła się o te 30% czy też nie. Jeśli nie no to mamy rozwiązanie problemu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kasia33340 Droga trochę na okrągło, ale tu https://allegro.pl/pobieranie-swoich-danych/utworz-raport możesz sobie wygenerować i pobrać "dane dotyczące wystawionych ofert".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kasia33340 A to nie jest przypadkiem ten pakiet, który dopiero dostaniesz? I nie jest to przypadkiem dopiero zgłoszenie do tej promocji? Według Twojego postu termin jest dopiero za dwa dni.

To samo jest dla sprzedawców z uzupełnieniem stawki VAT w ofertach, gdzie aktywując pakiet zgłaszają się dopiero na weryfikację, a nie dostają go z góry. Ta informacja też ląduje w zakładce "Przyznane Zniżki" i trzeba czekać na termin weryfikacji

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@kasia33340 Sprawdź, czy oferty nie muszą być połączone w wielowariantowych. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kasia33340 Dodaj wyróżnienie do jednej oferty i sprawdź czy jego koszt pojawi się na rachunku. Nie powinien. Jeśli będzie inaczej, daj znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@nat_not  Wyjaśnij zatem dlaczego u mnie jest dobrze. Dodaję wyróżnienia z kosztem 0zł.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Może nie edytujesz oferty tylko wystawiasz nową?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@nat_not Nie ma znaczenia. I nową wystawiłam z zerowym wyróżnieniem i dodałam zerowe wyróżnienie do trwającej. I tak, i tak było dobrze. Zawsze jest dobrze, odkąd są takie promocje. Nigdy mi się nie zdarzyło mieć 19 złotych za wyróżnienie w trakcie ich trwania, a wykorzystałam już setki tego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

U mnie pomimo darmowych wyróżnień wyświetla się 19zł. Jak wyróżnię zbiorowo np.5 ofert wyświetla się kwota 95zł lecz w historii nie ma opłat za wyróżnienie a w centrum zniżek ściąga 5 wyróżnień z pakietu. 

@DarkStoorM Dostałeś w centrum zniżek wyróżnienia za uzupełnienie stawki VAT ? 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum A u mnie jest 0 zł. Zobacz:

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 Nie mam aktualnie darmowych wyróżnień aby sprawdzić jak wygląda to przy edycji oferty 😞 Opisywałem jak to jest w zakładce moje oferty przy wyróżnieniu grupowym 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum Mnie dali promocję jak miałam trwające aukcje. Bez kłopotu dodałam wyróżnienie poprzez edycję. Było tak jak na tym screenie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 Rozumiem, też mam trwające aukcje z tym że nie mam jak zobaczyć czy będzie mi się wyświetlać 0zł przy edycji trwającej czy przy wystawianiu oferty bo Allegro mnie nie lubi i nie dało mi nic od dłuższego czasu.

oznacz moderatorów