anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allego nie każe Kupujących, którzy nie opłacili transakcji?

adynix
#8 Zapaleniec#

Dlaczego Allegro nie ma żadnej skali kar dla kupujących, którzy nie zrealizowali transakcji ?!

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

mdrogeria
#21 Demiurg#

adynix oj ma , nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jaką .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Bo kupujący są najważniejsi. Ich nie można karać. Kto chce to robić, w dłuższej perspektywie nie odniesie sukcesu w biznesie - Allegro to rozumie. Wszystko - sprzedawcy i samo Allegro jest utrzymywane z pieniędzy kupujących.

oznacz moderatorów

adynix
#8 Zapaleniec#

Rozumiem to podejście, jednak strony transakcji powinny być traktowane na tym samym poziomie ważności dla samej transakcji.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

👏🤚odpowiedz godna kupującego

oznacz moderatorów

adynix
#8 Zapaleniec#

na Allegro było już inaczej ale 4 czy 5 właściciel nadał współczesną formę sprzedaż czyli liczy się tylko kasa,  reszta to jakieś bzdury....

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Czyli wg twojej teorii należy rozumieć, że gdyby nagle zniknęli wszyscy sprzedający, to kupujący utrzymaliby allegro ze swoich pieniędzy?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro w obecnej wersji jest sponsorowane głównie ze środków sprzedawców którzy oddają większość a czasem nawet cały swój zarobek .Niestety są traktowani jako tania siła robocza a klient ma każdą uroniona łzę przetartą ściereczką .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Allegro nie żyje z kupujących ani sprzedających. Tak sobie żyje, własnym życiem.😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Tak ,wszystkie zmiany jakie wprowadzają pomagają jednym i drugim i wszyscy powinniśmy być uradowani .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety I zapewne tak jest, tylko my jeszcze o tym nie wiemy.😂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Nie, te pieniądze które przekazujecie Allegro pochodzą od kupujących.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Bzdura ,sam opłacam wyróżnienia ,prowizje ,dokładam do wysyłek i wiele innych programów wspomagających moją sprzedaż a klient jest tylko ofiarą pazerności allegro .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Nic nie dopłacasz. Masz pieniądze od kupujących za sprzedane towary, część z nich przekazujesz Allegro i jeszcze Ci zostaje.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Zostaje ,żartujesz to już przeszłość .Koszty przewyższają obecnie zyski i tak ja jak i wielu innych sprzedawców przestaliśmy już tu sprzedawać .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Czyli macie ciężki los na tym Allegro, współczuję wam 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Ciężko to było tu handlować i utrzymywać poziom według wytycznych teraz luzik ,spokój a dobry towar można z zyskiem wszędzie sprzedać nie musi być to allegro.

oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#
  • @xyz96 Dziękujemy za wyrazy współczucia co nie zmienia faktu że bez sprzedających nie będzie i kasy dla allegro - sami kupujący nie wystarcza 
oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#

@xyz96  co to znaczy że przekazuje allegro? Ja sprzedałam towar zapakowalam i wysłałam allegro tylko wyświetliło moja ofertę i pytanie czy uczciwe jest że moja praca to np 20% mojej marży A reszta zgarnia allegro. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gemma22 allegro tylko wyświetliło moja ofertę ? hmy hmy a wiesz jakie są koszty pozyskania klienta ? Koszty reklam ? promocja marki ? POK ?  itp. ?

Wystaw se na innym portalu i poczekaj na klienta 🙂 jak ma kilka ofert na o x l i od jakiś kilku miesięcy nikt nawet się nie odezwał 😄 a te same produkty droższe na allegro codziennie po kilka zakupów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów