anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro zpakietowało kolumny "wizyty" "sprzedano" "obserwują" w Mój Asortyment?

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

Dotychczasowe kolumny z "wizyty" "sprzedano" "obserwują" zostały zpakietowane do kilku linijek i dzięki tej innowacyjności bardzo trudno przeglądać wystawione aukcje pod kątem popularności u klientów. Można od tego dostać oczopląsu i jest bardzo bardzo bardzo bardzo niekomfortowe. Za to zrobiliście kilkucentymetrową kolumnę z opisem "... wymóg połączenia" . Czyli zsunięcie trzech kolumn ze statystykami zrobiło miejsce na informację o konieczności / bądź nie połączenia z katalogiem. Tego kto na to wpadł i zrobił taką szaradę po stopach należy całować, ponieważ kolejny raz pokazujecie że Sprzedawca nie zasługuje na komfortowe środowisko pracy i ważniejsze są ogromniaste napisy aby nie zapomnieć o połączeniu produktu z katalogiem, zamiast czytelne i wygodne kolumny ze statystykami. Ale po co komfort sprzedawcy, przecież najważniejsze jest połączenie produktów z katalogiem, prawda??? W poważnej firmie za taką innowacyjność dostaje się wypowiedzenie z pracy!!!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BrickWorkshop, bardzo Ci dziękuję za tę uwagę - przekazałam ją do odpowiednich rąk.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

myślę podobnie 🙂 jest to wszystko dużo mniej czytelne niż wcześniej, na dodatek tak mały druk, że niedługo trzeba będzie brać lupę do laptopa.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów