anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mamy oznaczać wysyłane paragony?

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Wy chyba tam siedzicie i się zastanawiacie jak by tu utrudnić sprzedawcy życie, po co dodatkowa praca w oznaczaniu wysłanego paragonu ???

ddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czy zawsze każde ułatwienie musi być utrudnieniem ? Przyznam że jak dla mnie to te udogodnienia są jak kłody rzucane pod nogi a ja czuję że idę a ktoś mnie z tyłu jeszcze batem pogania .I co mam się z tego cieszyć? Póki co zamiast klaskać w dłonie muszę pić melisę na uspokojenie.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@CHECINIAKI Tego nie wiem czy robisz właściwie, te polskie przepisy często są sprzeczne same ze sobą. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Agent051 rozumiem, ale nie używasz kasy fiskalnej bo jej nie masz, czy nie używasz bo masz, ale dokumentujesz fakturami imiennymi?

oraz drugie pytanie - te imienne faktury wysyłasz w pliku jpk vat?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Halfrunt Nie używam, bo jej nie mam, sprzedaje tylko przez internet i nie muszę mieć kasy. Wszystkie imienne lecą w pliku jpk.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

allegro na siłę uszczęśliwia sprzedawców swoimi **piiip**ycznymi zmianami, zmiany tylko po to aby prezesi od tych **piiip**ycznych pomysłów otrzymywali swoje wynagrodzenia. Na te **piiip**yczne pomysły allegro są proste sposoby. Mam już sprawdzony patent na dodawanie paragonów a system allegro jest uszczęśliwiony bo odznacza że wywiązałem się z obowiązku dodania paragonu, gdzie fizycznie paragon jest u klienta razem z towarem. allegro robi ze sprzedawców deb...i to i sprzedawca będzie maił ich za takich samych. :):):) 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Na szczęście do Jakości Sprzedaży Allegro nie planuje wprowadzać nowej miary czy dodaliśmy dowód zakupu do wszystkich zamówień, bo to już nie ich interes 🙂

Mi ta ikona w niczym nie pomaga, dowód zakupu i tak ląduje do paczki z towarem, więc dla mnie to żadne ułatwienie... znów muszę tylko przez to dwa razy sprawdzać czy kupujący wybrał fakturę.

Ktoś w ogóle pytał o taką zmianę? Czy to kolejny dodatek poparty badaniami, o których nikt nie słyszał?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To są ich eksperymenty na sprawdzenie naszej cierpliwości .

oznacz moderatorów