anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mimo aktywnego abonamentu naliczono jednostkową opłatę transakcyjną?

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

!.11 włączyłam ten parszywy podstawowy abonament a dziś  2.listopada doliczono złotówkę.

 

2 lis 2022, 06:17
Jednostkowa opłata transakcyjna    -1,00 zł
 
sami sobie kłamiecie, przeczycie itd
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zaraz będzie: "a, wkradł się mały błąd, musisz mieć abonament ekspercki, aby uniknąć opłaty jednostkowej" 😉

oznacz moderatorów

woozcarnia
#10 Popularyzator#

...a różnica to jedyna 2951 pln miesięcznie 😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedy nie pobierzemy jednostkowej opłaty transakcyjnej

Nie naliczymy opłaty 1 zł, jeśli:

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433  No i Lew nam się zaciął 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Cześć. Czy w Twojej zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/abonamenty#/ widnieje informacja o tym, że abonament podstawowy jest aktywny? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Sprawdź możliwości jakie daje Abonament Podstawowy

Korzystaj z Abonamentu i nie płać jednostkowej opłaty transakcyjnej

OBOWIĄZUJE OD1 lis 2022, 10:56
OBOWIĄZUJE DO30 lis 2022, 23:59
AKTYWNY
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Dziękuję. Sprawdzę, co się stało i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Zweryfikowaliśmy tę sytuację i wygląda na to, że 1 listopada aktywowano na Twoim koncie samą promocję. Aktywacja promocji nie włącza abonamentu. Abonament włączyłaś wczoraj i od tego momentu opłata nie jest naliczana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Proszę podpowiedz punkt regulaminu o tych opłatach 1zł, bo szukam , szukam i nie mogę znaleźć dokładnego zapisu ani w załącznikach ani w samym regulaminie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Poniżej zamieszczam fragmenty z załącznika numer 4 do Regulaminu (znajdziesz go tutaj: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4).

Część I. Uwagi ogólne
  1. Spółka pobiera następujące opłaty i prowizje za usługi związane z organizacją Transakcji świadczone w ramach Allegro:

    a. opłaty podstawowe za publikację Oferty,

    b. opłaty za opcje dodatkowe,

    c. prowizje od sprzedaży Towaru,

    d. opłaty za obsługę Transakcji przez Spółkę na Allegro Lokalnie w ramach Ogłoszeń z opcją „Kup Teraz” oraz Ogłoszeń z licytacją oraz opłaty za publikację Ogłoszenia w podkategoriach Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy i Naczepy oraz Inne Pojazdy i Łodzie, w ramach kategorii „Motoryzacja” na Allegro Lokalnie.

    e. jednostkową opłatę transakcyjną, o której mowa w Części III ust. 6.

Część III. Prowizje od sprzedaży
  1. W chwili zawarcia Umowy w ramach przeprowadzonej Transakcji, dla każdej Oferty zostanie naliczona jednostkowa opłata transakcyjna w wysokości 1 zł. Dla Ofert wystawionych z Konta z aktywną usługą Abonamentu w momencie zawarcia umowy, opłata o której mowa w zdaniu poprzednim nie zostanie naliczona.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Hm, no to niestety wygląda, że sama na własne życzenie pozwoliłam się, nazwijmy to : "wpuścić w maliny". We wszystkich komunikatach operowaliście terminem wdrożenia tej niezwykle dla was zyskownej opłaty "od  2 listopada", zamiast użyć określenia  aktywną usługą Abonamentu w momencie zawarcia umowy, "  - to wprowadziło mnie w błąd, bo 2 listopada to dla mnie cały dzień niezależnie czy to godzina 10:00 czy 23:00.  Muszę to jakoś przełknąć, bo faktycznie kliknęłam aktywowanie po południu, ale dla mnie był to wciąż 2-gi listopada. Na drugi raz zamiast ogólnego komunikatu cytujcie zapis jaki trafia do regulaminu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A to nie tekst z centrum zniżek?

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Owszem, ale aktywowany

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@AptekaNatolinska może tylko aktywowałaś w centrum zniżek, a nie włączyłaś w zakładce sprzedaż > abonamenty allegro 🤔

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

jest włączony 

AKTYWNY

Podstawowy

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Sprawdzałem u siebie, nie mam takich oplat ale uwaga od 1 listopada nowy cennik dla dostaw paczkomat i DPD Pickup !! Zamiast 8.99 jest teraz 9.99 gdzie trzeba ręcznie przeklikać ceny i może tu jest ta brakującą złotówka 

oznacz moderatorów

bajerosfera
#7 Wielbiciel#

abonament.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiemy, tu już dziś ktoś tak samo miał, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów