anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta została usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

c347bac54006be8d3f1abdbe0a64 (1).jpgUsunięto mi ofertę 12356431938 ... powód - miniaturka , może ktoś podpowie bo nie trybię  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

68806e3042b89a6edb7cdd089fe9.jpg

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Poważnie, z powodu tła usunąć ofertę 🤣

 

Bo białe nie jest białe...🤣

 

Kabaret... albo już cyrk 

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@mdrogeria

Ja widzę dwie opcje

Albo te delikatne cienie poniżej kremu

Albo brak ramki z białym tłem, jak weźmiesz skopiujesz zdjęcie i wkleisz do painta to jest ono przy lewej ściance na styk i u góry na styk, czyli tak jakby nie było z tych stron otoczone tłem

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@lottoys tło jest ewidentnie białe , jest masa ofert z gorszymi zdjęciami , ktoś się chyba uczepił , na razie nie mam czasu weryfikować ... walczę z Sanepidem , ale jak do tej pory nasi górą ...he..he

oznacz moderatorów
barbudero
#8 Zapaleniec#

To co się na Allegro ostatnio Odjaniepawla, to jest cyrk na kółkach...

A co moderacja powie na takie tło: 9583856054

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@barbudero Jak to co? > Nic > to jest białe w negatywie😃

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@Ziolko39 - ja widzę żółte tło w narożnikach - Allegro AI zgubiło brule 🤣🤣

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@barbudero Wysłaliśmy upomnienie do sprzedającego w sprawie tej oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@ko_alka  - wiem, że musiałaś tak zrobić. Nie chciałem się przypiąć do oferty i osoby, która to sprzedaje. Wiem jak ciężko jest ogarnąć czasami problemy z miniaturkami. Chodziło mi tylko o przykład (choć w tym przypadku to po prostu brak umiejętności obróbki grafiki). 

 

Dziękuję Ci, że odpowiedziałaś na mojego posta 😊

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria nie dostałam jeszcze odpowiedzi w tej sprawie, ale tym razem chodzi o opis. Wydaje mi się, ale to nie jest oficjalna informacja, ponieważ nie mam jeszcze odpowiedzi z konsultacji, że może chodzić o nazwę producenta, która jest umieszczona w opisie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika Wszystkie Kobiety wiedzą i młode i starsze ,że Pani Walewska to MIRACILUM !!!!! ,ale coś mi zasugerowałaś , teraz będzie lepiej 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria mam potwierdzenie, chodzi o "Miraculum" dokładnie o to zdjęcie, które jest drugie w ofercie. Usuń je proszę i będzie ok 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika zasady odnośnie logotypów dotyczą jak wiem tylko pierwszego zdjęcia

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria przyczyna jest inna - to nie jest aktualne logo producenta i w związku z tym nie może być tego zdjęcia w galerii.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@la_nika kapitalizm to wolny handel, chyba. Jeśli umówię się z producentem że dla mnie jego logo zostanie wzbogacone o kaktusa z dwoma odrostami po obu stronach, ale kod kresowy zostanie taki sam, no bo skład preparatu się nie zmienił, pakowne jest identyczne. Tylko LOGO jest inne. To Allegro odrzuci taką ofertę?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@biosorcerer nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ to nie ja podejmuję decyzje o usuwaniu ofert 🙂 W takiej sytuacji, sprzedający powinien napisać do nas za pomocą formularza i odpowiedni zespół mógłby podjąć decyzję czy może tak być, czy nie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@la_nika pytanie zaczepne (jak granat na PO 😂) - przepraszam - It's a kind of sence of humor 😉

Czy nie uważasz, że sprzedawca powinien otrzymać KLAROWNY i wyjaśniający komunikat co jest błędne w jego ofercie?

Na pewno nie odpowiesz na tego posta i jest dla mnie zrozumiałe. Jednak wyrażę swoją opinię - KOMUNIKATY POWINNY/MUSZĄ BYĆ KLAROWNE dl asprzedającego.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Wracam do Ciebie z odpowiedzią w imieniu Moniki. Chodzi o miniaturkę — biel musi mieć wartość RGB 255.255.255

ko_alka_0-1678996910654.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ,nie o tą ofertę obecnie chodzi Złotko , ten temat zamknięty , nie otwierałem nowego wątku , a problem tkwi w ofercie osuniętej wczoraj -  PANI WALEWSKA krem tłusty 50ml dzień i no

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Dalej się o krem czepiają? Wydaje mi się że chodzi o opis tj nawalone albo za dużo pogrubienia albo wielkość za duża raz nam allegro pozamykało kilka aukcji bo nagłowki mialy rozmiar 5 zamiast 3 tylko nie pamiętam nazwy oprogramowania z ktorego nam zaciagało opisy

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Masz zdjęcie z białym tłem >

 

a.jpg.png

oznacz moderatorów