anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta została usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fh5
#8 Zapaleniec#

Aukcja z tym opisem została usunięta z powodu naruszeń regulaminu  z art. 1 punkt 4 załącznika nr 2 do Regulaminu Allegro.Chciałbym uzyskać pomoc co w tym opisie jest nie ta ,że narusz regulamin

Opis przedmiotu

Piękny gramofon z mojej kolekcji utrzymany w stanie wzorowym nie tylko super zagra ale i ozdobi niejeden salon.

Audiophile Concept Pioneer Made in Japan z super precyzyjnym  ramieniem.

Po kompleksowej renowacji jak wszystkie moje gramofony(renowacja zrobiona a nie tylko wpisana do opisu) ,nowy smar windy, łożyskowania napędów oraz wszystkich miejsc trących te co powinny być smarowane.Niektóre miejsca mimo występującego tarcia nie powinny być smarowane.

Po tak wykonanej renowacji ramie wraz z wkładka wybierze wszystko co jest na płycie -wszystkie smaczki dżwiękowe. Mamy raj dla uszu a wizualnie też będzie na co popatrzeć.

Przygotowany został do bezawaryjnej pracy na długi czas.

Wkładka audio technica z oryginalną igłą w idealnym stanie.

Cała mechanika oparta na metalowych cięgnach.Niezniszczalna mechanika.

Nie napiszę, że ten zestaw bije wszystko co nowe do 5tys, bo każdy kto miał styczność z analogiem wie że to nie takie proste, natomiast z moich prób i zabaw… sądzę, że stając w szranki z nowymi konstrukcjami do 4-5k absolutnie nie będzie się czego wstydzić. Pewnie znajdą konfiguracje odrobinę lepsze , grające inaczej ale też i sporo słabsze.

--Drewniana plinta

--Nowa pokrywa

--Nowy headshell

--Metalowe nogi z regulacją wysokości

--Kable sygnałowe chinch plus dodatkowa masa

--Długie ramie ( a długość ma duże znaczenie jakość otrzymanego dżwięku) cenionej Firmy Pioneer na łożyskach ,a nie tulejkach mocowane na ciężkiej          aluminiowej podstawie celem wytłumienia.

filmik z działania sprzedawanego gramofonu polecam odsłuch na słuchawkach

https://www.youtube.com/watch?v=LGH-toKXZ6Q

Specifications:

Type: auto-return turntable

Drive method: belt drive

Motor: 4-pole synchronous

Speeds: 33 and 45rpm

Wow and flutter: 0.055% WRMS

Signal to noise ratio: 65dB

Platter: 320mm aluminium alloy die-cast

Tonearm: static balance type, pipe arm (s-shaped)

Effective length: 221mm

Overhang: 15.5mm

Usable cartridge weight: 4 to 10g

Dimensions: 440 x 365 x 140mm

Dane wkładki

  • Type: VM Dual Magnet
  • Mounting: Half-inch
  • Frequency Response: 20 - 20,000 Hz
  • Channel Separation: 20 dB at 1kHz
  • Output Channel Balance: 2.5dB
  • Output Voltage: 3.5 mV (mV at 1 kHz, 5 cm/sec)
  • Vertical Tracking Angle: 20°
  • Vertical Tracking Force Range: 1.5 - 2.5g (standard 2.0g)
  • Stylus Shape: Conical
  • Stylus Size: 0.6 mil
  • Stylus Construction: Bonded Round Shank
  • Cantilever: Carbon Fibre Reinforced ABS
  • Coil Inductance: 400mH (1kHz)
  • Static Compliance: 20x10-6cm/dyne
  • Dynamic Compliance: 6.5x10-6cm/dyne (100Hz)
  • Recommended Load Impedance: 47,000 ohms
  • Recommended Load Capacitance: 100-200 pF
  • Weight: 5.7 g

Zapraszam do odbioru osobistego oraz gwarantuje pancerne pakowanie (demontarz talerza,przeciwwagi.dodatkowe tłumienie pod pokrywę itd)

Płyta i docisk widoczne na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
pinsplash
#21 Demiurg#

@fh5  ktoś cię zgłosił..... wydaje mi się ę chodzi o opis odbioru osobistego - to powinno być nie w opisie a w opcjach dostawy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash To już nie można dać w opisie, że ze względu na charakter sprzedawanego przedmiotu preferuje się odbiór osobisty?
Ano tak, nie można, bo przecież od odbiorów osobistych nie można pobrać prowizji😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Sprzedawca mógł zawsze dopisać - przy odbiorze osobistym, nauczę obsługi, zademonstruję działanie sprzętu

ja kiedyś miałem dopisek w ofertach, że produkty można testować u nas w firmie - o dziwo allegro uznało taki zapis bo sprzedawca ma obowiązek udostępnić przy zakupie możliwość przetestowania produktu

czasami ktoś nadgorliwy usuwał ofertę - ale po przesłaniu korespondencji ze zgodą allegro - przepraszał i można było wznowic/ wystawić ponownie ofertę

obecnie jest wielkie nein (no/niet) od allego. nie można i już - mimo że przepisy mówią wyraźnie o takich możliwościach i sklepy np mediamarkt czy saturn pozwalają na takie działanie i mają specjalne miejsca na te czynności

na pytanie co sie zmieniło, bo przepisy nie - usłyszałem a właściwie przeczytałem - nie "musimy się tłumaczyć"

uokik i uke powinny przeorać porządnie allegro pod kątem przestrzegania prawa bo obecnie jest jak z amber gold - firma jest pod dziwnym parasolem ochronnym

- gdyby jakikolwiek sprzedawca na allegro zaczął robić coś podobnego już dawno by była duża kara finansowa

w powyższym przypadku stawiam na linka do jutuba

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Znalazł się jakiś "uczciwy " i doniósł?

oznacz moderatorów