anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na allegro są wciąż towary z rosji i białorusi?

jas-reddler
#7 Wielbiciel#

Witam.dlaczego mimo zapewnien i krzyku w TV allegro dalej wspiera putina poprzez sprzedaż towarów z rosji i białorusi? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce na allegro (galan).

Wyskoczy kocioł elektrodowy napisany cyrylica. Ba na innych aukcjach nawet kraj wysyłki wpisana jest białoruś. 

Wielokotnie bylo to.zgłaszane. allegro twierdziło ze po wygaśnięciu ogloszenia aukcja zniknie i nikt nie pozwoli sprzedawac towaru dalej. Widac ile slowa.są warte

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jas-reddler wszystkie oferty z towarem rosyjskim oraz białoruskim są aktywne do wyczerpania zapasu, aktualnie nie ma możliwości wystawienia , wznowienia oraz edycji takich ofert . Towar z tych aukcji pochodzi z zakupu sprzed inwazjii rosyjskiej na Ukrainę .  Teraz odpowiedz na pytanie - ,, wyrzucić , oddać do utylizacji ? ,, moja babcia powiedziałaby GRZECH !! . 

oznacz moderatorów

jas-reddler
#7 Wielbiciel#

Wlaśnie nie. Allegro pisalo ze po zakonczeniu aukcji nowej aukcji nie bedzie. Towar wciaz idzie i sa wstawiane coraz nowsze aukcji. Brawo allegro

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jas-reddler piszesz bzdury .... Klientka zwróciła mi produkt / rosyjski / powiem Ci ,że nie mam możliwości zwiększenia ilości sztuk w ofercie nawet o tą 1 szt ze zwrotu .

oznacz moderatorów

jas-reddler
#7 Wielbiciel#

Wpisz sobie na allegro galan.  To sa ruskie piece sprzedawane przez Polaka.  Nawet promowanie ma zrobione

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jas-reddler Odpowiada Ci sprzedawca który także sprzedaje takie towary. 😒

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@jas-reddler Numery tych ofert wskazują ,że zostsły wystawione gdzieś na przełomie luty / marzec czyli ?...... dopowiedz sobie sam .

oznacz moderatorów