anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nadal pozwalacie na wpisywanie zagranicznych numerów telefonów?

FishBeat
#12 Orędownik#

Jak w temacie - z dzisiaj - kurier pobranie, polski adres, polskie imię i nazwisko, telefon +31 xxx xxx xxx xx

Jak mam nadać taką przesyłkę? Napisałem maila, brak odpowiedzi, przesyłka opóźniona, punkciki poleciały, kto za to odpowiada?

Nr zam: 06b7dc71-52af-11ec-8489-8bc85936b36a

Wcześniej paczkomat - numer +44 xxx xxx xxx xx - znów opóźniona wysyłka nie z mojej winy.

Ponoć mieliście to naprawić i co?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat Dzięki za zgłoszenie. Skonsultowałam tę sprawę i w tym miesiącu zespół rozpocznie pracę nad sprawą dotyczącą numerów telefonów. 

Spróbuj proszę jeszcze raz skontaktować się z kupującym i poprosić o polski numer telefonu. W sprawie jakości sprzedaży skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego formularza - nie piszesz ze swojego konta sprzedażowego i nie jestem w stanie odnaleźć tego zamówienia bez Twojego loginu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość. Podałem numer zamówienia.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Niedawno system InPost przyjął mi numer stacjonarny telefonu kupującego. To też chyba jakiś błąd. Za własne pieniądze wygenerowałem kolejną etykietę z tel. komórkowym.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@ko_alka a problem jest od początku istnienia allegro

fajnie się walczy z problemami, które się samo zrobiło 🙂

@maxr01 etam jesteś do tyłu - mi telefon stacjonarny czyta smsa od inpostu

a na numer stacjonarny już sam otwierałem paczkomat 🙂

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka  To że zespół rozpoczął prace już wiemy, może dowiedz się jeszcze kiedy je zakończy. Minął rok, klienci nadal wpisują sobie numery telefonów z całego świata. A potem nas podliczacie za opóźnienia w nadawaniu przesyłek.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

 

😮🤐

 

 

 

-None-
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ciekawe czy można nadal wybrać allegro polecony i wpisać adres zagraniczny. miałem sporo takich przypadków, ostatnio na szczęście jakoś spokój 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  

Algorytmy tworzą coraz wymyślniejsze a ze zwykłą walidacją polskich numerów nie potrafią się uporać latami.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

grunt, że algorytm czasu dostawy działa jak ta lala. Codziennie pokazuje co innego, raz 8 dni, potem 9 lub 10, dzisiaj już "tylko" 4 dni robocze. Normalnie sztuczna inteligencja na najwyższym poziomie 🤣🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ale szanowni Państwo do tej pory trwały prace i jest już szumnie zapowiedziane, że w pierwszym kwartale 2023 WzA będzie już/nareszcie samo pobierało numer konta do pobrań 😂 

Czyli da się 🤣

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:44052296  Uwierzę jak zobaczę. Znając możliwości twórców WZA to przez pierwszy kwartał nowej funkcjonalności będzie wczytywać na zmianę pół numeru albo wcale 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

zgłosiłam taka samą sytuację zamówienie  zamówienia 0fe88fa1-7be5-11ed-a882-1f51c9d2c410  i odpowiedź była taka:

meduza_0-1671746618515.png

 

 

oznacz moderatorów