anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa aplikacja?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bodzio17
#7 Wielbiciel#

Zainstalowałem aplikację allegro. Po włączeniu aplikacja zaczyna się ładować, ale nie wczytują się aukcje. Kręci się dłuższy czas "kółko", potem komunikat że aplikacja nie odpowiada i tyle. Telefon z androidem 10 i nakładką miui 11. Miał ktoś taki przypadek?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
konto zamknięte
Nie dotyczy

Zacznij od przeinstalowania apki, wtedy wyczyści się cache 🙂
Mogła być jakaś aktualizacja pozatym i popsuła wczytywanie (lub ładowanie np po WiFi) 😮

oznacz moderatorów
bodzio17
#7 Wielbiciel#

Próbowałem kilka razy. Bez skutku

oznacz moderatorów
bodzio17
#7 Wielbiciel#

Zarówno z wifi i LTE

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@bodzio17 Może masz Adguarda albo coś co blokuje !!!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, no gdzież? AdGuard działa w przeglądarkach 😄
Możliwe, że to to samo co z Filmweb'em, niedostosowanie do And10 🙂

oznacz moderatorów
bodzio17
#7 Wielbiciel#

Co ciekawe Allegro-sprzedaż działa.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Dziwne, wg mnie (jeszcze) niedostosowane do Xiaomi z MIUI 11 wyraźnie 😮

A tamta moja odpowiedź to nie rozwiązanie 😛

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Do andka 5.x też przestała być dostosowana ze 2-3 miesiące temu, bo jakoś wtedy przestała mi się aktualizować. Z dnia na dzień programiści allegro sobie stwierdzili, że od teraz apka będzie wymagać andka 6.x😑

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, ja tam nie wiem, mam tylko And8 i And10 na swoich fonach
(S7E i N9) 😄 wszystko, poza Filmwebem (który już zniknął całkowicie), działa ok 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No, ja na tym najczęściej używanym mam 5.x, a na innych dostępnych 6.x oraz 9.x (ale to mogę akurat przeinstalować na 10.x).

O filmwebie to mi lepiej nie przypominaj, bo coś mi się robi na wspomnienie ich ostatnich pomysłów w UI/UX. Odnoszę dziwne wrażenie, że chyba dzielą się pomysłami z programistami allegro, olejixa i paru innych większych znanych portali (widać zbieżne rozwiązania i błędy w działaniu).

@msniezek Dlaczego apka allegro nagle z dnia na dzień zaczęła wymagać andka co najmniej w wersji 6.x? Wiesz coś na ten temat?
Na kilkadziesiąt apek, które mam zainstalowane, jest to jedna jedyna, która ma takie wymagania, w związku z czym przestała się aktualizować (zatrzymała się na wersji 6.11.2).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Kolega mówi, że najlepszy and to 4.2.0 😄

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Informacja 26.03.2021: od kilka dni mogą występować problemy z używaniem aplikacji na telefonach Android (w tym aplikacji Allegro). Z naszych informacji wynika, że problemy powoduje jedna z nowych wersji aplikacji Android System WebView.

Jak informuje Google, problem został już rozwiązany - wystarczy zaktualizować Android System WebView i Google Chrome za pośrednictwem Google Play do najnowszej wersji.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów