anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę w opisie umieścić informacji "w razie pytań, proszę o kontakt"?

orbitkownia_pl
#11 Animator#

Allegro to już na maxa przegina , nie mogę wznowić aukcji zanim nie usunę zdania "nie każdy kolor występuje w każdym rozmiarze w przypadku pytań proszę o kontakt" bo dla nich oznacza to że chcę sprzedać poza allegro, dla mnie ważne jest to by klient np zadzwonił i zapytał o rozmiar czy odcień koloru niż później zwracał produkt. Skoro jest napisane że nie każdy kolor występuje w danym rozmiarze to nagle się poza allegro nie znajdzie, jak nie występuje to nie i koniec. Za chwilkę nawet kupujący nie będzie mógł zadzwonić do sprzedawcy. A jak ktoś chce kupić poza allegro to kto mu zabroni? Ja do tego nie zachęcam. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Nie proś o żaden kontakt. Wszystkie informacje o sprzedawanym produkcie powinny być zawarte w opisie transakcji. Jeśli czegoś nie możesz sprecyzować w opisie, nie wystawiaj takiej oferty.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 nie jesteś za ekologią i ograniczasz prawa konsumentów do informacji o produkcie

przecież w opisie produktu nie można podać wielu informacji bo allegro zabrania

przypominam że

już teraz konkurencyjna amazońska puszcza narzeka na zwroty i marnowanie przy tym zasobów

dlaczego nie można napisać w ofercie zdania

znam się na tym, jestem specjalistą możesz zadzwonić i zapytać się/darmowo uzyskać informmację czy

potrzebujesz akurat tego produktu/części i do czego i jak go użyć

nie zmarnujesz dzięki temu czasu swojego i mojego i kuriera na niepotrzebne zwroty

i kupisz rzecz, którą potrzebujesz

a środowisko odetchnie, bo ciężarówki nie będą jeździły z niepotrzebnymi zwrotami

 

 

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@orbitkownia_pl  Umieść taką informację jako zdjęcie i przejdzie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sophie-bunnytylko że jakiemuś nadgorliwemu kupującemu może się to nie spodobać że zdjęcie nie przedstawia sprzedawanego przedmiotu i może zgłosić. A jak allegro zacznie sprawdzać oferty to mogą polecieć wszystkie w których grafika zostanie umieszczona.

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

raczej konkurencji, kupujący raczej nie narzeka na nadmiar informacji, usunęłam wpisy i właśnie mam otworzona dyskusję "mam problem ze zwrotem" bo klientka kupiła za dużą czapkę (wczoraj wieczorem, nie jest wysłana) i pyta czy mam mniejszą bo jak nie to będzie zwracać. Dyskusja dla ludzi to inaczej zadaj pytanie, ostatnio miałam dyskusję "czy uszyje mi pani do tego komin" masakra to allegro ostatnio, a nie odpowiedz z terminie...

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@orbitkownia_pl Nie możesz jej umieścić przez słowo "kontakt" filtry blokują takie słowa ze względu iż są osobne zakładki dla kontaktu. zamień to słowo na inne, spróbuj poinformuj i inne. "Rozmiar" też moze być blokowane

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

orbitkownia_pl
#11 Animator#

no rozmiar to by była przesada, chyba że sporo wydłużą tytuł aukcji. bo raczej tam mi się to nie mieści  10 lat im moje opisy nie przeszkadzały, teraz musiałam zmieniać 500 aukcji

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@orbitkownia_pl Ciągle coś zmieniają i niewiele informują co dokładnie, zmiany dopiero można zauważyć tu na AG gdy ludzie zaczynają pisać o problemach wynikających z tych zmian 😉

"ostatnio miałam dyskusję "czy uszyje mi pani do tego komin" masakra to allegro ostatnio"

Niestety jedną z głównych porad na AG jest otwarcie dyskusji bez względu na problem i bez chęci jego rozwiązania czy pomocy. Taka informacja obligatoryjna dla rozwiązania wszystkich problemów 😉 Dlatego masz takie potem zapytania w dyskusji, niektórzy ludzie czytający AG myślą ze dyskusja w allegro jest jak msn na Facebooku 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów