anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wznowić licytacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

chciałem wznowić aukcje ale ale jak  wpiszę markę produktu 'Cabletech'  to wyrzuca mi komunikat jak wyżej i nie mogę wystawić aukcji, kombinowałem z wszystkimi innymi nazwami to mi każe wpisywać Cabletech i błędne koło się zamyka ponieważ "Parametr Marka - podaj wartość: Wartość jest wymagana"

To łączenie produktów skończy się pewnie tym że wystawie kable bez kodu EAN i z marką "inna" i nie będę miał produktu powiązanego z katalogiem Allegro a powinienem mieć bo poprawnie wprowadzam wszystkie dane

chyba że ktoś ma pomysł jak z tego wybrnąć 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ELEKTROMARKET Jeżeli na liście wyboru podana marka istnieje, to formularz wyrzuci błąd i trzeba ją wybrać z listy zamiast wpisywać ją w polu Inna -> Cabletech. Wystarczy wybrać z listy bo widzę, że w innych ofertach masz ją wybraną poprawnie

Tutaj na przykład jest okej 9650362611

Tutaj masz wartość "Inna" 8616489591, 9650165865

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

tylko że marki Cabletech nie ma na liście wyboru marek kabli, wpisuje się ja ręcznie a mimo to ją wywala, z poprzednią aukcją nie było problemu ale przy wznowieniu Allegro podsunęło  mi zmianę z inną nazwą tego samego kabla i tam było słowo Cabletech w tytule aukcji , nieopatrzenie to zatwierdziłem i pewnie to jest przyczyną moich kłopotów

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ELEKTROMARKET Czekaj, w ogóle nie widzisz tej marki? To może ja źle patrzę 😄 

Ja ją widzę w tej kategorii, mogę ją wybrać.

Zakładam, że mówimy o tej samej kategorii. 

DarkStoorM_2-1612451989831.png

 

DarkStoorM_0-1612451835262.png

Nawet w wyszukiwarce produktów znajduje mi produkty z tą marką

 

[edit]

Chociaż teraz już widzę gdzie może być problem, stworzone produkty są dodane w przeróżnych kategoriach, niektóre mogą nie mieć tej marki na liście. Ech, znów ta produktyzacja, bajzel i ciągłe zgłaszanie błędów : -(

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Mistrzu oświeciłeś mnie, ja patrzyłem i nie widziałem, faktycznie jest marka Cabletech na liście, wybrałem i gładko aukcje wznowiłem, pewnie to u mnie objaw bezobjawowego covida był 😉 

oznacz moderatorów