anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zakończonych aukcji wystawic grupowo??

MARU55
#2 Obserwator#

Chciałem ponownie wystawić nie sprzedane przedmioty, po zaznaczeniu ich i kliknięciu na "wznów" wyskoczyło: "Żadnej z wybranych ofert nie można wznowić (oferty to licytacje).".

Czy to znaczy że mam teraz ponad 300 razy klikać i wystawiać pojedynczo??? To gdzie tu postęp??? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Bo oferty z licytacji nie można tak wznowić, grupowo.

oznacz moderatorów

MARU55
#2 Obserwator#

Czyli do tej pory było można, teraz nastąpiło "ulepszenie" i juz nie można... Taki nowy ład Allegro... Taaa, logiczne...

oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

To są jakieś jaj do poprawy natychmiast !!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro pracuje na tym problemem.

oznacz moderatorów

MARU55
#2 Obserwator#

A czy w takim razie Allegro nie powinno najpierw usunąc problemu, a dopiero później zmuszać Użytkowników do pracy na nowym systemie? Przecież do tej pory można było wybrać stary widok, wystarczyło zostawić tę możliwość do momentu usunięcia wszystkich błedów...

Moim zdaniem to kpina i zupełne nieliczenie się ze zdaniem Użytkowników...

oznacz moderatorów

MARU55
#2 Obserwator#

Żebys wiedział... Teraz trzeba każda aukcję klikac osobno, ja mam w tej chwili 310 niesprzedanych pozycji i będe cały wieczór siedział i klikał. A gdzie Ci którzy mają tysiące?

Poza tym w zakonczonych sa wymieszane przedmioty sprzedane i niesprzedane i przez pomyłkę można wystawić przedmiot juz sprzedany... Miałem taką sytuację przed paroma dniami i mimo iż zwróciłem kupującemu kasę natychmiast, ten wyżygał na mnie swe żale i wystawił komentarz negatywny...

oznacz moderatorów