anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zmienić cen w trwających aukcjach?

MAMY ROZWIĄZANIE!
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Witam, próbuje zmienić ceny - obniżyć je o 10% w kilku aukcjach - zmieniam, odświeżam, jest, odświeżam drugi raz jest znowu stara cena. Poinformowałem potencjalnych klientów o obiżce której nie jestem w stanie zrobić. Nie działa zmiana ceny ani pojedynczo ani grupowo. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@branzowypl, czy możesz załączyć zrzut ekranu, na którym widać, jak próbujesz zmienić cenę?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Tzn zrzut ekranu dotyczący: ofert ktore chce zmodyfikować? widoku przed/po zmianie ceny? czy screen z ekranu jak zmieniam cenę?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście ten moment w którym nie możesz zmienić, możesz także napisać których ofert to dotyczy.😁

oznacz moderatorów
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Żart oczywiscie jak rozumiem. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@branzowypl, najlepiej przed (wpisana cena) i po (efekt). 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@branzowypl Korzystasz z integracji Allegro we własnym sklepie albo w zewnętrznych narzędziach? Jeśli tak, to może to być synchronizacja cen, sklep lub aplikacja próbuje zmienić cenę w ofercie na taką, jaka jest w sklepie internetowym.

oznacz moderatorów
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Tak dokladnie, korzystam ze SS do integracji z Allegro. Nie jestem pewien tylko w którą stronę działa synchronizacja/ Wychodzi na to że od zewnętrznego softu w kierunku Allegro?

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Na to wygląda. Jeżeli zmieniasz cenę ofert na Allegro, a zewnętrzna aplikacja Ci ją zmienia z powrotem, to w takim razie musisz zmieniać cenę poprzez aplikację, powinna ona również zmienić cenę na Allegro, tylko musisz to już u siebie sprawdzić

oznacz moderatorów
branzowypl
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, własnie sprawdzilem i temat rozwiązany. Dzięki za sugestię i pomoc!

oznacz moderatorów