anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę połączyć produktu z katalogiem ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie mogę połączyć produktu z katalogiem ?

Problem mam z wieloma produktami , podczas kiedy klikam połącz produkt z katalogiem wyskakuje napis : 

Nie udało się połączyć z Katalogiem 1 oferty.

Oferta 12305334604 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.

No przecież nie można już normalnie pracować tylko cały czas coś edytować poprawiać....

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mix-mce
#14 Krzewiciel#

@OMPOZNAN już gdzieś to ktoś pisał,

taki błąd oznacza że ten towar jest już w allegro ale w innej kategorii, więc żeby dopisać go do swojej oferty musisz zmienić kategorię w której się znajduje.

jeśli chcesz wiedzieć gdzie ten towar należy utwórz nową ofertę z tym produktem poprzez "wystaw przez formularz" i allegro automatycznie umieści go w pasującej kategorii.

all-1.jpg

Swojej oferty nie możesz zmienić do innej kategorii jeśli minęło więcej niż 12h od wystawienia, więc będziesz musiał albo utworzyć nowy produkt (bez ean-u) albo nową ofertę.

oznacz moderatorów
OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje bardzo , udało się 🙂

oznacz moderatorów
oncofortan-alfa
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem . Czyli nie mogę mieć produktu w dwóch kategoriach ?? A jeśli on pasuje do dwóch ?? No i jak w takim razie zmienić kategorię w istniejącym produkcie który nie moge powiązać ?

oznacz moderatorów
Krzysztof-Kibler
#3 Debiutant#

Mam podobny problem.

Jesteśmy producentem, mamy wykupioną pulę kodów kreskowych w GS1.

Wystawiliśmy produkt na Allegro i nie możemy połączyć go z Katalogiem Allegro, gdyż ktoś przed nami już dodał ten produkt (jakiś dystrybutor) i nie przyjmuje naszych danych jako producenta.

Przy próbie połączenia ma komunikat:

Nie udało się wyświetlić danych do uzupełnienia

Przejdź do kolejnej oferty lub spróbuj ponownie później.


I tak już od miesiąca.

Czy macie jakiś pomysł?

oznacz moderatorów