anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wziąć udziału w tym wydarzeniu zgłoś do: Prowizja nawet 0,5% - 11.01-25.01?

Fanisea
#7 Wielbiciel#

Chciałbym wziąć udział w tym wydarzeniu i przesłałem cenę wydarzenia na platformę do weryfikacji. A
le platforma odrzuciła mnie, ponieważ kod EAN mojego produktu był niepoprawny, a platforma przypomniała mi, abym szukał poprawnego kodu EAN na liście produktów kampanii, ale nie mogłem go znaleźć. J
ednocześnie kliknąłem w link GS1 Polska podany przez platformę, a po jego otwarciu było to centrum handlowe i nie mogłem znaleźć wejścia do wygenerowania kodu EAN.
Co powinienem zrobić w tej sytuacji? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Fanisea listę swoich produktów , dla których możesz skorzystać z promocji znajdziesz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/panel-sprzedawcy

 

Wskazówki sprzedażowe - metody promocji 

oznacz moderatorów

Fanisea
#7 Wielbiciel#

Okej, dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Fanisea Cześć. Kod EAN uzyskasz na tej stronie: https://www.gs1pl.org/zamow-kod-kreskowy 
Aby to zrobić, musisz wypełnić wniosek lub skontaktować się mejlowo (kontakt@eprodukty.gs1.pl). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Fanisea
#7 Wielbiciel#

Okej, dzięki za odpowiedź.
Chciałbym również wiedzieć, czy po zarejestrowaniu się na tej stronie możesz uczestniczyć w tego rodzaju działalności, kupując kod EAN?

oznacz moderatorów

Fanisea
#7 Wielbiciel#

Jestem sprzedawcą z regionu Azji i Pacyfiku, czy mogę również kupić EAN pod podanym linkiem? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Fanisea Napisz wiadomość mejlową w tej sprawie tutaj: kontakt@eprodukty.gs1.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Fanisea
#7 Wielbiciel#

okkk

oznacz moderatorów