anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferty są błędnie łączone z produktami?

xyz96
#21 Demiurg#

Na listingu widać: Magnetofon szpulowy ST TBA231 czarny.

Po wejściu w ofertę pojawia się drugi tytuł: TBA231 ST Wzm. operacyjny do: Aria M2408/07/11/12 i dowiadujemy się, że aukcja nie dotyczy magnetofonu, tylko układu scalonego.

Oferta ma dwa różne tytuły i wprowadza w błąd. To nie jest odosobniony przykład, na Allegro jest tego tysiące, może setki tysięcy, a może miliony.

Jak mogliście doprowadzić do takiego burdlu?

Tylko proszę mi nie pisać, że mogę takie oferty zgłaszać, bo pytanie jest inne.

ARIA.JPG

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

serwis-texas
#19 Nestor#

@xyz96 

Ale widziałem Twoje wpisy że to sprzedający jest odpowiedzialny za łączenie ofert z produktem.

Więc to chyba nie wina Allegro 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, sprzedający jest odpowiedzialny, ale Allegro stworzyło system, którego efektem jest to, co powyżej. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Tylko zgłaszając błędne połącznie z produktem, możesz mieć wpływ na zmianę takiej sytuacji. System produktyzacji jest wciąż udoskonalany. Pracujemy nad tym, żeby oferty były łączone z właściwymi produktami. Jednak bez współpracy sprzedających nie będzie to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Przecież wiesz, że zgłaszanie nie ma sensu, dlatego prośba powyżej, aby nie wspominać o zgłaszaniu. Wiesz też, że wcześniej nie było na Allegro takiego bałaganu, a teraz jest. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@nat_not 

Cyt "Jednak bez współpracy sprzedających nie będzie to możliwe."

A pytaliście nas czy my chcemy?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3%C5%82praca

 

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

za pracę nalezy się płaca, ile dostaniemy za pracę dla Allegro?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, tytuł wątku był inny. Tam nie było pytania, dlaczego oferty są błędnie połączone, bo ja wiem dlaczego, tylko było pytanie, dlaczego doprowadziliście do takiego burdlu?  🙂 

Nie macie mojej zgody na zmianę tytułu 🙂 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

I tutaj przyznam Tobie rację.Jest bu..el.Każą łączyć produkty, a za złe połączenie obwiniają Sprzedających, pomimo tego, że łączenie jest automatyczne.My mamy wyszukiwać błędy w katalogu? Ktoś kto to stworzył, wziął lub bierze nadal pieniądze, zatem powinien wszystko mieć teraz pod kontrolą. Niech zaczną płacić za wskazywanie błędów, to zrezygnuję ze sprzedaży i zacznę zajmować się tylko wyszukiwaniem błędów w katalogu.Będzie to bardziej opłacalne 🙂

oznacz moderatorów

gartdeco1
#10 Popularyzator#

Jak chciałem zmienić parametr w figurce ogrodowej w moim kodzie ean to allegro odrzuciło wniosek. Więc wpisałem kod z kapusty kwaszonej, i tu nastąpiło zdziwienie bo już ktoś inny wprowadził pod tym kodem notatnik. Tak to na allegro wygląda w praktyce.

oznacz moderatorów