anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymałam upomnienie odnośnie miniaturki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Dostałam kolejne upomnienie odnośnie miniaturki. Zapewne chodzi o brak białego tła . Chociaż zdjęcie zrobiłam na białej kartce w świetle dziennym.

No ale to nie to białe.

Czego użyć?

Nie mam namiotu i nie będę w niego inwestować. Nie mam też jakiś programów oprócz darmowego removeda.

Ale on mi robi potwory138336790_245327720315897_1101197253091138603_n-removebg-preview.png138336790_245327720315897_1101197253091138603_n.jpg

Dobrzy ludzie podpowiedzcie coś bo ja dziś zamiast leżeć z grypą będę całą noc to poprawiać 😞

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
Ebutytomy2020
#9 Pomysłodawca#

W namiot nie inwestował bym bo to najgorsze co może być wg mnie. Podstawa do dobre oświetlenie - mininum 2 lampy, niekoniecznie lustrzanka - wystarczy średniej jakości smartfon i program graficzny - nawet taki Gimp da radę. I oczywiście trochę praktyki i ćwiczeń. Na YT masz dużo filmów jak zrobić przyzwoite zdjęcia produktowe niewielkim nakładem kosztów.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@NiezwyklyZakatek  może GIMP – bezpłatny, otwartoźródłowy program do edycji grafiki 

oznacz moderatorów
7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Tego właśnie używam. I zobacz co mi z baby zrobił 😞 przy ażurowych drobnych rzeczach nie zostaje praktycznie nic. Dla mnie ta baba jest przekłamana. 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@NiezwyklyZakatek na białym tle musi być tylko miniaturka więc w ostateczności wrzuć tą z remove.bg a kolejne zdjęcia już dokładniejsze bez przeróbek. Spróbuj też zrobić kilka zdjęć pod różnymi kątami i któreś po wycięciu na tej stronie może będzie lepsze.

A miniaturki prawdopodobnie ktoś Ci zgłasza, Allegro z tego co widzę rzadko samo interweniuje i sprawdza oferty.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@NiezwyklyZakatek A co to za sprzedaż? nowe, używane, rękodzieło? 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj dostałam upomnienie za domek dla owadów. Że było na nim logo i nie było na białym tle tylko na tle krzewów. Ale bardziej o logo chodziło. Cóż ja zrozumiałam że logo producenta może być ... nie mam racji. Ok.

Dziś dostałam upomnienie na dekor ze sklejki. Logo na nim nie ma. Jest jedna sztuka. Więc zapewne musi chodzić o odcień białego tła. Dekory są nowe.

Rękodzieło nie musi być na białym tle . To wiem 🙂 ale tam znów mamy logo 😳

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@NiezwyklyZakatek Czyli, fakt, białe tło. Jest wiele prostych programów aby zmienić tło na białe, ale sprawdziłem stronę wskazaną przez @7YP6K 👍dobre (https://www.remove.bg)i jest bardzo prosta, wystarczy wgrać zdjęcie po czym je pobrać już bez tła co się kwalifikuje na allegro jak z białym tłem chyba 😉 Operacja trwa kilka sekund

138336790_245327720315897_1101197253091138603_n-removebg-preview.png

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

No właśnie z tego korzystam. Przy pełnych formach jest ok. Ale wierz mi że ta baba na miotle wygląda jednak trochę inaczej 😄 Potem mi jeszcze ktoś napisze że produkt niezgodny ze zdjęciem 😄

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@NiezwyklyZakatek To tylko miniaturka, ważne aby już pozostałe zdjęcia były właściwe i dużo, miniaturka nie musi być dobrej jakości to i też nikt nie będzie się nią sugerował a pozostałymi zdjęciami.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@NiezwyklyZakatek Mówisz o tym przykładowym zdjęciu?

DarkStoorM_0-1615898442486.png

 

W miniaturce nie może być widoczne żadne logo, jedynie miniaturki musisz poprawić, resztą zdjęć się nie przejmuj. Dopóki nie ma danych kontaktowych, to będzie okej.

Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z GIMPa, usunięcie logo tutaj jest bardzo proste (o ile znajduje się na "w miarę" jednolitym tle.

  1. Wybierasz narzędzie pod klawiszem H (nie wiem jak w Polskiej wersji się to nazywa, taki plasterek)
  2. Wybierasz źródło, z którego ma zostać pobrana próbka przytrzymując CTRL i klikasz lewy przycisk myszy w kawałek tła
  3. "Malujesz" próbką po swoim logo aż zniknie (przykład tutaj)
oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Chyba tak to się skończy bo nie wyobrażam sobie robić tych zdjęć od nowa. Dzięki za podpowiedź. No niestety , mamy przyzwyczajenia z SM że nasze zdjęcia są kradzione stąd logo z automatu na wszystkim.

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

A jeszcze dodam że przez cały rok nikt nie miał uwag a odkąd dostałam SS to się zaczęło 🙂

 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@NiezwyklyZakatek Konkurencja nie śpi jak to mówią, ale patrz na to z pozytywnego punktu widzenia 😄 oduczą Cię wszystkich błędów jakie można popełnić przy wystawianiu ofert 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

haha myślisz że taki mały żuczek jak ja może komuś zagrażać? komuś może się podobać moja malutka kulka obornika 😄 no nie pomyślałabym 😄 przecież w planach i tak nie miałam dziś spać 🙂 pozytyw też taki że nie mam tego 6000 😄 więc co się da remove resztę poćwiczę tym GIMPem

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@NiezwyklyZakatek Gimp to już porządna maszyna, chyba najlepsza z darmowych 🙂 Są pewnie też mniejsi od Ciebie a i każdy klient to czyjś zarobek lub brak zarobku 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za rady ! 🙂

zabieram się do pracy 🙂

oznacz moderatorów