anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego payu zablokowało mi środki .

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego allegro payu zablokowało mi środki. To jest złodziejstwo. Twierdzą że dane konta są inne niż moje . To gdzie **piiip**a przelewaliście mi pieniądze przez ostatnie 14 lat. Drugi raz w tym roku mnie zweryfikowaliśćie i teraz jest źle?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

A są złe?

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Zależy kto weryfikuję, u mnie były złe bo bo imię i nazwisko było w innej linijce.

oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

o mam 19 lat, sklep od 14 lat , Regularnie wypłacane kwoty , od wczoraj nie mogę.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro odpisuje że to zewnętrzy operator płatności robi to w celu bezpieczeństwa, oni nie mają na to wpływu.

oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

to znaczy , że mi ukradli mi pieniądze...tak? Jak mam je odzyskać?

 

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Jeszcze raz wyślij przelew, i sprawdz dokładnie dane w ustawieniach, czy gdzieś nie ma niepotrzebnej kreseczki.Ponoć taki jest nakaz że co ileś lat muszą weryfikować.Nie sprawdzałem tego bo nawet gdyby tak nie było to nie wygrasz.

oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Jestem trzeci raz weryfikowany w tym roku , danych nie zmieniałem . Skoro wtedy pasowało , to co teraz nie pasuje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem dlaczego, wyślij ponownie. ostateczność to rozwiązanie umowy z Allegro i będą musieli się rozliczyć.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ayla8 Cześć. 🙂 Skonsultuję tę sprawę z Operatorem. Po pomyślnej weryfikacji konta będziesz mógł wypłacić środki z Allegro Finanse, zatem nie denerwuj się, z pewnością wszystko się wyjaśni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ayla8 Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Dane na przelewie są okej, natomiast wypłaty zostały wstrzymane przez Operatora w czerwcu. Powinieneś właśnie w czerwcu otrzymać wiadomość od PayU z informacją o ponownej weryfikacji i prośbą o przesłanie dokumentów. Sprawdź proszę, czy uda Ci się zlokalizować taką wiadomość na Twojej skrzynce mejlowej. Jeśli nie, to poproszę o ponowne jej przesłanie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Tak ..w czerwcu tez była weryfikacja....pozytywna. do niedzieli normalnie wyplacałem pieniądze.

oznacz moderatorów