anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po aktualizacji Firefoxa nie wyświetla się kolumna filtrowania po lewej stronie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RED
#21 Demiurg#

Może Allegro łaskawie naprawi złe działanie serwisu w firefoxsie?

dotyczy najnowszej wersji programu

Serwis chodzi tylko w trybie widoku pełnoekranowego

i nie można przełączyć go w normalny widok

nie ma bocznego paska z kolumną opcji

 

na chromie działa normalnie

oznacz moderatorów
119 ODPOWIEDZI 119
absolut2005
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam problem..... wyczyszczenie ciasteczek nie pomaga .... przełączenie widoku pełny/niepełny też nie pomaga ... proszę nie allegro się przypatrzy

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@absolut2005 @Hoth24BrickStore zgłoszę tą sprawę ponownie do działu technicznego, ponieważ w lutym nie udało nam się powtórzyć błędu, wówczas też RED, któy zgłosił problem napisał, że już nie występuje. Czy mogę poprosić Was o przesłanie zrzutu ekranu z tym błędem?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

ktoś już wstawił to. nie da się w ogóle pracować w sprzedaży allegro.

oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

Od dziś Opera też ma taki wygląd. Pozostał tylko Chrome, ale chyba nie na długo. To nowy wygląd serwisu Allegro. Z góry macie pasek ZAKUPY / SPRZEDAŻ / MOJE KONTO. Tuż pod logotypem Allegro. Ja już trzeci tydzień nie mogę się przyzwyczaić. Czy można ten pasek zafiksować tak by nie uciekał jak strona idzie w dół? Cały czas muszę kręcić kółko myszki.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Tak to wygląda. W trybie incognito jest jak dawniej. To jak ma w końcu być bo zgłupiałam?

2021-04-07 (2).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

u mnie od wczoraj na firefoxie nie idzie pracować, cały czas mam komunikat przy otwieraniu allegro "ta strona spowalnia pracę przeglądarki, zatrzymać, czy czekać ?"

Zasadniczo nic nie pomaga.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Witaj w klubie 😂

2021-04-07 (9).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg @mikeza okej, mamy już dwa zgłoszenia, zapytam więc o to nasz dział techniczny i wrócę z informacją, gdy ją otrzymam, ale najpierw odpowiedzcie czy zastosowaliście już pierwszą pomoc czyli czyszczenie przeglądarki, sprawdzenie aplikacji działających w tle itd.? I czy możecie podać jakiej wersji Firefoxa używacie?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@la_nika czyszczenie nic nie daje, żadne aplikacje nie pracują w tle, jest to najnowsza wersja firefoxa 87.0. Na laptopie mam włączoną tylko stronę przeglądarki i nic więcej. Taki komunikat pojawia się tylko przy allegro, wszystkie pozostałe strony działają bez zarzutu. Problem jest od wczoraj.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

to jest kompletna żenada cos takiego wypuścić w obieg, jak sprzedawcy mają szybko przeskakiwać między okienkami.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hoth24BrickStore proszę wyjaśnij, czy dobrze rozumiem, że nie występuje błąd tylko nie jesteś zadowolony z wyglądu zakładki Zamówienia? U mnie (Firefox) wygląda to tak (i w trybie incognito i nie):

la_nika_0-1617792596399.png
Na Chromie różnica jest tylko taka, że zamówienia są na całym ekranie:

la_nika_1-1617792711161.png
Tworząc taki wygląd opieraliśmy się o uwagi i sugestie Sprzedających, wszystko by korzystanie z niej było jak najbardziej komfortowe. Najważniejsze cechy tej zakładki to m.in. przejrzysty widok zamówień, zaawansowana wyszukiwarka, rozbudowane opcje filtrowania czy możliwość tworzenia notatek do zamówień. Informacje o tym jak ułatwić sobie korzystanie z tej zakładki znajdziesz w tym artykule. Jeżeli masz jakieś sugestie lub propozycje zmian, chętnie weźmiemy je pod uwagę, możesz zgłosić je tutaj, wówczas społeczność będzie miała możliwość zagłosowania na tą zmianę, a my po weryfikacji będziemy mogli przekazać ją odpowiedniemu zespołowi. 

@mikeza nie dostaliśmy innych zgłoszeń o takim problemie. Być może potrzebna jest aktualizacja albo jakaś aplikacja działa w tle, nie będę mogła w tej sprawie Ci pomóc, ponieważ nie wynika to z działań po naszej stronie. 

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@la_nika jak widać powyżej nie tylko ja mam ten problem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

To ze byla zmiana miedzy ekranami pelnoekranowymi a tym co bylo ze z lewej strony byl szybki przeskok do innych zakladek a nie teraz na gorze rozwija sie jak nalesnik na obiad. Teraz zostala opcja tylko pelnoekranowa i nie jest funkcjonalna.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@la_nika    Dziwne bo ja w trybie incognito mam po staremu:

2021-04-07 (3).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
absolut2005
#9 Pomysłodawca#

Raczej wątpię (i raczej jest to myśl nas wszystkich), że to jest zgodnie z sugestiami sprzedających. Żeby gdziekolwiek przejść, teraz zamiast jednego kliknięcia trzeba wykonać kilka (rozwinąć menu, odszukać żądaną zakładkę, kliknąć). O wiele więcej zachodu i czasu. Nie sobie potestuje  ten dział co to wymyślił (stary/nowy wygląd) ze stoperem. Będzie zdziwienie. APELUJĘ do odpowiedzialnych za to osób (mam nadzieję że nie tylko w sowim imieniu) o przywrócenie widoczności zakładek bocznych w dowolnym widoku lub danie wyboru w sposobie wyświetlania. Nie utrudniajcie ludziom pracy. Proszę o poparcie współużytkowników.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@absolut2005 

Zespół Allegro zawsze wie lepiej co nam jest potrzebne. A jak już przyzwyczaimy się w bólach do nowej gorszej wersji to zapewne ktoś wspaniałomyślnie zechce znów nam poprawić komfort pracy 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@absolut2005 @Hoth24BrickStore zdania na ten temat są podzielone o czym może świadczyć np. ten wątek, w którym Sprzedający uznają opcję z górnym menu za wygodniejszą. Wszystkie wasze uwagi przekazałam do odpowiedniego działu, jeśli otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj.  

@Kaliope_Brzeg i @mikeza wasz problem konsultuję i również gdy otrzymam odpowiedź od działu technicznego, wrócę z nią tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

jaki jest problem dodać 2 wersje dzialajace dla uzytkownikow i zeby ustawienia zapisywaly się pod dane konto allegro ???

oznacz moderatorów
absolut2005
#9 Pomysłodawca#

... ale chowanie lewej belki było już wcześniej, wystarczyło przełączyć się na widok pełnoekranowy..

... dodatkowo ile tam jest wpisów... 3 osoby ... i to te sugestie zdecydowały ??

Jak pisałem, zostawcie wybór, niech każdy zdecyduje jak woli widzieć

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@absolut2005 

.. dodatkowo ile tam jest wpisów... 3 osoby ... i to te sugestie zdecydowały ??

Żeby to 3 osoby. Tak naprawdę to jedna, bo druga zachwycona sprzedała raptem jedną rzecz. A trzeci wpis jest przeciw 🤣

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów