anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po aktualizacji Firefoxa nie wyświetla się kolumna filtrowania po lewej stronie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RED
#21 Demiurg#

Może Allegro łaskawie naprawi złe działanie serwisu w firefoxsie?

dotyczy najnowszej wersji programu

Serwis chodzi tylko w trybie widoku pełnoekranowego

i nie można przełączyć go w normalny widok

nie ma bocznego paska z kolumną opcji

 

na chromie działa normalnie

oznacz moderatorów
119 ODPOWIEDZI 119
absolut2005
#9 Pomysłodawca#

Temat już wałkowany na forum z takim samym skutkiem. Przekazano.... itp.

Ponoć dwie z trzech osób w ankiecie powiedziało że tak jest lepiej i to są sugestie wzięte przez allegro pod uwagę.

Proponuję podbijać stary wątek:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/dlaczego-po-aktualizacji-firefoxa-nie-wy%C...

Stary wątek 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@absolut2005 dziękuję za Twoją uwagę - połączyłam wątki dla zachowania porządku. Pod uwagę bierzemy wszystkie sugestie i uwagi, nie tylko pozytywne oceny wprowadzonych zmian. Zespół zajmujący się tym zagadnieniem wciąż pracuje nad nawigacją w Moim Allegro i bierze pod uwagę wszystkie sugestie, by korzystanie z zakładek było komfortowe, a nawigacja przyjazna.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
fish_helex
#8 Zapaleniec#

Zgłaszam się do tego wątku jako zwolennik poprzedniej wersji - czyli lewej kolumny. Już to kiedyś próbowałem omawiać na czacie z Allegro 🙂 Rezultaty widać.

Ciekawe jacy użytkownicy z dużą sprzedażą chcieliby się zgodzić na taką zmianę. Przy dużej sprzedaży liczy się czas - szef nie lubi siedzieć za długo przy kompie - a od pracownika wymaga sprawnych działań a nie latania po przeglądarce i szukania w menu rzeczy które wcześniej można było zrobić jednym kliknięciem, i jeszcze nie przewijając strony do góry żeby coś zmienić. UX się kłania - technicy z Allegro powinni wiedzieć co ten skrót oznacza.

oznacz moderatorów
renostar
#7 Wielbiciel#

Ja również jak wyżej, nie jestem zadowolony z widoku pełnoekranowego i braku możliwości jego zmiany, rozwiązanie to opcja:  do wyboru

oznacz moderatorów
fluffyshop-pl
#7 Wielbiciel#

Również się podpinam, nowe menu porażka, za dużo klikania. Proszę o powrót albo wybór.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@renostar@fluffyshop-pl - dziękuję za Wasze uwagi. Przekażę je w odpowiednie ręce. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Zwierzakus
#9 Pomysłodawca#

Jak to działa, że pod Egde allegro wygląda tak jak powinno, z paskiem z lewej strony. Na Firefox jest bez tego z beznadziejnym paskiem u góry.  Specjalnie pod allegro muszę używać innej przeglądarki. Ciągłe utrudnianie ludziom życia.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Zwierzakus u mnie nie da się pracować na firefoxie, od kiedy wprowadzono zmiany w portalu non stop mam info, że strona spowalnia przeglądarkę i niesamowicie muli. Problem wystepuje tylko na stronie allegro.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
fish_helex
#8 Zapaleniec#

Allegro to już prawie moloch korporacyjny jak z zachodu... czyli reakcje na zmiany trwają około trzech lat... pierwszy rok to rozkminianie problemu i stwierdzenie że faktycznie jest coś nie tak... drugi rok to przekonywanie kierownictwa, zarządu i nie daj Boże branie pod uwagę akcjonariuszy... trzeci rok to wdrażanie.... Oczywiście to jest trochę przerysowane ale sama procedura jest oczywista 🙂 ... czyli sobie poczekamy...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

A u mnie ni z gruszki ni z pietruszki lewa kolumna wróciła 😂 Ciekawe czy to na stałe czy tak po prostu żeby nudno nie było.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg wróciła na chwilę

ja obecnie lewą belkę uzyskuje kilkukrotnie czyszcząc ciasteczka i zmieniając strony

z których przechodzi się do strony logowania

 

pal licho że belka wyświetla sie u góry na dole czy w środku ekranu

najgorsze że brakuje w niej elementów, które są w standardowej belce

oznacz moderatorów
Zwierzakus
#9 Pomysłodawca#

Smutne jest to, że wszystkie zmiany jakie allegro wprowadza nie są użytkownikom na rękę. Nie pamiętam kiedy była ostatnia dobra zmiana, która coś poprawiła. Chyba płatności allegro to była ostatnia pozytywna rzecz jaką wprowadzili bo interfejs ciągle coraz gorszy. 

oznacz moderatorów
razorbp
#5 Poszukiwacz#

Od Dzisiaj 01-06-2021 allegro usunęło mi belkę po lewej permanentnie.

Wniosek - Korzystanie o wiele mniej sprawne, wszystkie czynności zajmują dużo dłużej.

Jednym słowem - BEZNADZIEJA 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@razorbp "Od Dzisiaj 01-06-2021 allegro usunęło mi belkę po lewej permanentnie." - niestety, już nawet przelogowanie (z uprzednim usunięciem ciasteczek) nie pomaga na ten crap.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
razorbp
#5 Poszukiwacz#

Najbardziej mnie śmieszy, że przy dużych zmianach, allegro nigdy nie zrobiło, krótkiej i rzetelnej ankity typu:

Czy uważasz że zmiana jest korzystna?

A. Tak

B. Nie

i powinno pisać ile osób oddało głos i ile procentowo na jaką odpowiedź.

Na Youtube pod ich profilem jak robili zmiany X lat temu to ilość łapek w góre było zazwyczaj 3-5% a w dół ponad 95% a oni twierdzili że nam (dla użytkowników) się podoba, mimo że jawnie było widać oceny... po łapkach pod filmikiem (nie wspominając komentarzy na 200 to 1 czy 2 były pozytywne)

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Knowhere 

potwierdzam - nie udało mi się przywrócić stanu poprzedniego

mi przełączyło samo bez wylogowania

syf i malaria

nie można drukować listy wpłat i brakuje wiele opcji

 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@RED u mnie zupełnie nie da się pracować na firefoxie, minął ponad miesiąc i bez zmian. Od razu mam komunikat, że strona spowalnia przeglądarkę i muli. Od ponad miesiąca muszę korzystać z innej, bo nie da się nic zrobić 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Luxxp
#10 Popularyzator#

U mnie to samo. Nie pomaga już czyszczenie ciasteczek czy zmiana przeglądarki. Belka zniknęła tak samo jak nr tel i adres e-mail z zakładki o sprzedającym. Obecny kurs zmian na allegro coraz mniej mi pasuje i marginalizuje mi sprzedaż. Chyba zacznę sobie odpuszczać i zaoszczędzony czas poświęcę nad poszukaniem nowej lokalizacji na sklep stacjonarny. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

czy komuś działa dzisiaj lewa belka?

oznacz moderatorów
Luxxp
#10 Popularyzator#

Kombinowałem od wczoraj, ale u mnie już tak zostało. Nie mogę już tego przywrócić. Mogłoby allegro jednak zostawić wybór co do interfejsu. Teraz wszystko trwa dłużej, więcej klikania. Ehhh ciągle pod górkę. 

oznacz moderatorów