anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego program AlleProgres się zakończył?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

annas14-firma
#16 Inspirator#

@ko_alka A czy gdzieś jest informacja jak wyliczona została kwota rabatu? W lutym nie zasłużyliśmy ale w marcu tak. Tyle że podana w podsumowaniu kwota nie pasuje do naszych szacunków.

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

Termin zakończenia programu jest odpowiedzią dlaczego się kończy. Chodzi o kasę, widocznie się nie zgadza, za dużo oddają sprzedającym. Zakończmy więc program zaraz po świętach, po kilku dniach wolnych % polecą w dół, będzie mniej do oddania. Kolejne żałosne zagranie Allegro. Teraz czekam na kolejny krok czyli 100% pokrywanie kosztów smarta przez sprzedających, no bo przecież dzięki temu zarabiamy :D.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

wg strony

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/program-alleprogres

Program AlleProgres potrwa 4 miesiące - od 1 lutego do 31 maja 2022 roku.

 

wg strony

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/20-kwietnia-2022-zakonczymy-program-alleprogres-9gn6OwZZ8Cz

20 kwietnia 2022 zakończymy program AlleProgres

 

allegro ginie od własnego g....

 

niekompetencja, celowe działanie, oszustwo, wprowadzanie w błąd, prima aprilis ?

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zmiany nabrały tempa i program też przymusowo stał się szybciej niepotrzebny .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

w żadnym przypadku nie mogę domniemywać, że osoba odpowiedzialna za komunikat o końcu programu nie wiedziała, że istnieją inne wpisy o nim

nie róbmy z pracowników allegro ignorantów

więc zakładam działanie z pełną premedytacją

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@RED 
+ jeszcze jawne oszustwo ze strony Allegro, zerknij na regulamin dostępny na 1 podlinkowanej stronie:

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-alleprogres-rjW2RvqzxCB

I pkt 11:

Program trwa od 01 lutego 2022 roku do 20 kwietnia 2022 roku. W przypadku zakończenia Programu w trakcie miesiąca wskaźnik wzrostu obliczany jest z uwzględnieniem zamówień realizowanych w części miesiąca, w której obowiązywał Program.

Czy Allegro poinformowało uczestników programu o zmianie treści regulaminu?

Zerknąłem tam, czy Allegro zastrzegło w nim możliwość wcześniejszego zakończenia programu, a tu cyk, podmieniona treść, bez poinformowania o zmianie treści tegoż regulaminu. I oni śmią oceniać postępowanie sprzedawców w kwestii m.in. etyki?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

tak brutalny już nie chciałem być

samowolna zmiana regulaminu umowy w momencie jej trwania?

brr, allegro to się nie dzieje naprawdę

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

annas14firma_0-1649283702353.png

Tyle że w linku jest już zmieniony regulamin i nie ma w nim mowy o 14 dniach wyprzedzenia.
Tak jak pisałem tu marzec był miesiącem z małą liczbą dni weekendowych i świątecznych więc wskaźniki wszystkim poszły w górę. No i ktoś zarządził dość.

oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

Brawo zespół allegro. Wszyscy nadajecie się do tarcia chrzanu. Nie chcieliście mi usunąć z jakości sprzedaży i allegrogres kilkunastu przesyłek które kurier odebral w ten sam dzien ale zeskanowali dopiero na następny na oddziale, a ja zrobiłem wszystko i udało mi się wydymać was na rabat za przesyłki bo mialem 6,19% więcej. Teraz jednak was **piiip** zabolała i zmieniacie zapisy w regulaminie co jest skończonym oszustwem. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To ponoć dla naszego dobra te wszystkie "udoskonalenia" są wdrażane .

oznacz moderatorów

PanHodowca_pl
#9 Pomysłodawca#

Jeśli faktycznie w pierwotnym regulaminie nie było wzmianki o 14 dniowym czasie wypowiedzenia, to jest to zwykłe oszustwo. Tak czy inaczej ten portal regularnie nurkuje w dół, więc w tym kontekście ta sytuacja nie dziwi.

oznacz moderatorów