anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego tak długo trwa weryfikacja konta, to już prawie tydzień

musicman76
#12 Orędownik#

Dlaczego tak długo trwa weryfikacja konta, to już prawie tydzień, nie mogę ani wypłacić pieniędzy za kupione przedmioty ani zwrócić pieniędzy na zwroty a jakość sprzedaży przez to spada 😞 1zł wpłacone, zdjęcia wysłane.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ayla8
#9 Pomysłodawca#

No to teraz policz ,,,,przetrzymają środki od kilku tysięcy sprzedawców .....policz profity. Ja 1,5 tygodnia temu miałem kolejną przeprawę z tym bagnem jakim jest allegro. Po kilkunastu mailach , czatach , sratach, rozmowach z niekompetentnymi konsultantami....napisałem , że składam doniesienie do prokuratury , o bezprawne przetrzymywanie ...MOICH ... środków pieniężnych. Wczoraj dostaję znowu maila , że do 6 stycznia mam znowu zweryfikować dane do wpłat....ile **piiip**a można. Wszystkie nowe aukcje wystawiam teraz ...tylko pobranie.....

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

no masakra z nimi a człowiek firmę chce prowadzić zusy i vaty trzeba płacić....

oznacz moderatorów

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

Weryfikuje firmę i swój bank przez allegro od 1.11.2022 i wciąż nie przeszło werifikacji sporo przedmiotów już sprzedałem ale mam zablokowane konto do wypłat co sie dzieje ? to już 10dni...

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Przeczytaj sobie wątek zatytułowany reweryfikacja to być może trochę Ci się rozjaśni w głowie. I pocieszę Cię. Nie jesteś sam. Łączę się z Tobą w bólu

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sklep-RockBeat, z tego, co widzimy, przelew weryfikacyjny jest sprawdzany przez operatora od 10 listopada od godz. 14:18. Weryfikacja może potrwać do 3 dni roboczych (do środy). Proszę Cię jeszcze o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

ja nie mogę ani wypłacić ani zwrócić pieniędzy klientom za zwroty, nie dość że zwrócili przedmioty w fatalnym stanie to nawet nie mogę im zwrócić pieniędzy jakość sprzedaży spadła poniżej neutralnego hahaha zaraz allegro w ogóle mnie zbanuje na początku zakładania konta hahah

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mają czas do 5dni, czasem bywa dłużej ale zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 W tej chwili powinieneś mieć możliwość zlecenia wypłaty. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

jeszcze drugie konto sklep-rockbeat tutaj nic nie mogę ani wypłacić ani zwrócić pieniędzy klientom za zwroty, nie dość że zwrócili przedmioty w fatalnym stanie to nawet nie mogę im zwrócić pieniędzy jakość sprzedaży spadła poniżej neutralnego hahaha zaraz allegro w ogóle mnie zbanuje na początku zakładania konta hahah

oznacz moderatorów

ayla8
#9 Pomysłodawca#

Chłopie...miesiąc temu miałem 400 punktów na plusie .....tydzień temu -5700 . Mam w dupie  to allegro i ich ocenę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 W przypadku drugiego konta problemem jest przelew z innego rachunku niż ten podany w ustawieniach. Przelew weryfikacyjny musisz wykonać z konta, którego numer podałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

z konta sklep-rockbeat też wykonałem przelew 1zł kilka razy już

oznacz moderatorów

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

czy jeżeli mam drugie konto allegro no pod drugie konto allegro musi być podpięty inny rachunek bankowy ?

oznacz moderatorów