anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w aplikacji na telefon pojawia się inny tytuł aukcji?

artofcolours
#2 Obserwator#

Dlaczego klient, który robi zakupy przez aplikację widzi inny tytuł aukcji niż ten, którym ja opisałam proponowany produkt.

Nie korzystam z aplikacji, wszystko załatwiam z urządzenia stacjonarnego i sama zauważyłam przy wyświetlaniu wielu aukcji, że mają dwa różne tytuły. Rozumiem, że produkty mają swoje kody EAN i zapewne z tego bierze się drugi tytuł aukcji.

Problemem dla mnie i dla moich klientów jest wprowadzanie ich w błąd. Jak, i czy w ogóle można to zmienić ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Allegro Ci co najwyżej pokaże że możesz zgłosić błąd w katalogu. Ogólnie dopóki mogą cudze zdjęcia z katalogów dawać we własnych aukcjach to mają gdzieś zarówno to że sprzedający przez nich negatywy wyłapują jak i niezadowolenie kupujących. Na końcu okazuje się że to zawsze wina sprzedającego, a Ty się męcz i to rozłączaj i poprawiaj... Było zgłaszane 1000 razy, ludzie błagali o usunięcie katalogu ale zawsze odpowiedź to "nie".

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@artofcolours złe podpięcie produktu, musisz zgłaszać i zgłaszać i sprawdzać odepną 😞 na dole masz zawsze przycisk do zgłoszenia !!!

Temat wałkowany od dłuższego czasu i dalej są cuda 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

artofcolours
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję. W katalogu allegro mój produkt nie występuje w takiej gramaturze, czyli 0,25 i 0,5 kg, jest tylko 1 kg i tak w aplikacji wyświetlają się moje produkty. Zamiast 0,25 jest 1 kg. Nic dziwnego więc, że klienci przekonani, że kupili 1 kg kiedy  otrzymują tylko 1/4  czują się oszukani.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@artofcolours docelowo Twoje oferty powinny być połączone z katalogiem Allegro, ale oczywiście z poprawnym tytułem, dlatego poproszę Cię o zgłoszenie błędu w produkcie. Jeśli chcesz aby Twoje oferty zostały jak najszybciej odłączone od katalogu to podaj proszę ich numery, zgłoszę taką prośbę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów