anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wypłata z przelewy 24 tak długo trwa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
topsy-turvy
#8 Zapaleniec#

Mamy 2023 rok, czas ekspresowego przesyłu pieniędzy. Mało tego, weryfikacja konta w przelewy24 odbywa się za pośrednictwem tych samych banków - tak samo zreszto szybko pieniądze trafiają OD klientów do przelewy24. Da się? Da się. 

Tymczasem zleciłem wypłatę z Allegro o 8 rano w piątek, sądząć, że w najgorszym razie w ostatniej sesji Elixir pieniądze do mnie trafią. Nic z tego. Co gorsze, konsultantka biznesowa w przelewy24 w piątek o 16 powiedziała mi, że w ogóle nie ma śladu, aby jakikolwiek przelew na moje konto został zlecony.

Konto jest zweryfikowane, wypłata została zlecoona przeze mnie poprawnie. 

W najlepszym razie pieniądze będą w poniedziałek wieczorem, w najgorszym będę czekał jak tutaj inni sprzedawcy kilka dni.

Mam pytanie: dlaczego Allegro pozwala na to, aby ich partner biznesowy ROZPORZĄDZAŁ nieswoimi pieniędzmy, m.in. na lokatach overnight, jakie zostały podjęte kroki aby to zmienić, i kiedy to się zmieni. Z PayU nie ma takich problemów, chociaż też nie jest idealnie. Czy to jest jakiś ponury żart? Proszę o konkretne terminy kiedy ta sytuacja ulegnie poprawie. Dzięki. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@topsy-turvy czy ta wypłata dotyczy konta, z którego tutaj piszesz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
topsy-turvy
#8 Zapaleniec#

Cześć! Dziękuję za odpowiedź. Zgadza się. wybrałem zakładkę "zaawansowani sprzedawcy" chyba przez przypadek - sorka, to mój pierwszy post.

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@topsy-turvy Nic się nie stało, ale na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. Skonsultuję z zespołem kwestię Twojej wypłaty i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
topsy-turvy
#8 Zapaleniec#

Pewnie odpowiedź będzie w poniedziałek dopiero? 🙂 Do tego czasu mam nadzieję, że już będą środki. 🙂

 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Oby.😊

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@topsy-turvy przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale dziś powinieneś mieć środki na swoim koncie. Wypłaty przez operatorów są realizowane w ciągu 24 godzin roboczych od momentu zlecenia wypłaty, a z uwagi na to, że zleciłeś wypłatę w piątek przed godziną 10, wypłata będzie zaksięgowana na Twoim koncie dopiero dziś. Niestety nie mamy żadnego wpływu na skrócenie tego czasu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów