anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wypłata środków przez przelewy24 trwa 24h?

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Chybiałbym się dowiedzieć dlaczego wypłata środków  przez Przelewy24 trwa 24 godziny? Wypłaciłem środki o 9:21 a środków jak nie było tak nie ma do tej pory na moim koncie, po kontakcie z Allegro usłyszałem od konsultanta, iż to trwa 24 godziny. Dlatego też pragnę zwrócić uwagę sprzedawców, iż Allegro i Przelewy24 używają swej dominującej pozycji i traktują po macoszemu Sprzedawców dodatkowo na tym korzystając z środków zgromadzonych na kontach Sprzedawców przetrzymując je bezpodstawnie!!!!!!

Wydaję mi się, że pora upomnieć się o swoje i wymusić na Allegro zmiany.

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

LEW433
#21 Demiurg#

@Rocky1982Maya Wątek był już tu wielokrotnie poruszany, przelew idzie do końca następnego dnia. No a kasa leci ..

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

To pora to zmienić. Ja nie uważam problemu za rozwiązany, no chyba Tobie się podoba jak ktoś obraca Twoimi środkami!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To próbuj, jestem za. Nie wiem skąd ten pomysł że mi się podoba.😊

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Tak to zabrzmiało jakbyś się z tym pogodził🙄  tak że przepraszam.

Trzeba walczyć o swoje prawa👊

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rocky1982Maya Środki przekazywane są na rachunek do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty. Nie oznacza to, że nie trafią na Twoje konto wcześniej. Termin, który podajemy w regulaminie, uwzględnia operacje systemowe, które musimy przeprowadzić oraz działania między bankami. Obecnie niestety zmiany w tym obszarze nie są możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Pani Natalio chce Pani mi wmówić, iż Przelewy24 działają jeszcze średniowieczu i dlatego tak długo to trwa???? Jakie to operacje systemowe ma Pani na myśli pisząc tą regułkę???

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rocky1982Maya Mam na myśli wewnętrzne procedury. Moment, w którym zleca Pan wypłatę nie jest chwilą, w której wychodzi od nas przelew. Zlecenie nie jest natychmiastowo przekazywane. Nasz system nie działa jak internetowe konto bankowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Czekam na odpowiedz jakie to konkretne operacje systemowe muszą Państwo przeprowadzić żeby przelew trafił do końca następnego dnia roboczego? 

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Dlatego potrzebują Państwo blisko 30 godzin???? PayU jest jakoś w stanie przelać środki w ciągu tego samego dnia. Może pora na zmiany skoro PayU jest w stanie dokonać tak skomplikowanej procedury w ciągu 6 godzin to pytam się dlaczego Przelewy24 nie są w stanie tego zrobić w przybliżonym terminie. Chciałbym aby Allegro potraktowało tą sprawę poważnie, gdyż to by oznaczało, że Państwo nie dbają o interesy swoich klientów, bo przecież Sprzedawcy są chyba również Państwa klientami???????

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Rocky1982Maya nie wiem o co ci chodzi. Mam wypłaty zlecone codziennie w dni robocze. Allegro zleca wypłatę między 3 a 4 rano, dotyczy to Przelewów24 i PayU. U mnie na koncie pieniądze są między 9 a 10 rano. Może to nie jest wina Allegro, tylko twojego banku. Allegro Finanse, to jedyne na co nie mogę narzekać na Allegro. 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Masz układy.😃

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

To jakoś dziwne bo mam konto w Millenium, mój bank ostanie księgowanie ma o 17:30 środki z PayU weszły nqa konto po 14 godzinie a Przelewy24 do teraz czyli do 20 nie mam środków. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rocky1982Maya Środki przekazywane są do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty - to zasada dotycząca wszystkich wypłat realizowanych przez Allegro Finanse, zarówno przy współptacy z PayU, jak i Przelewów24. Informacja taka jest zawarta w Regulaminie (załączniki 7a i 7b). Ponownie zaznaczam, że koniec następnego dania roboczego to nieprzekraczalna granica. Nie oznacza to jednak, że pieniędze nie zostaną zaksięgowane na rachunku wcześniej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Ja to rozumiem, że środki przelewane do Banku Spółdzielczego lub SKOK-u mogą być księgowane dłużej, ale mój Bank jest jednym z większych banków w Polsce.

Skoro Przelewy24 są w stanie zrobić przelew kupującego w ciągu kilku minut a nie są w stanie zwrócić moich środków w ciągu jednego dnia roboczego to chyba coś jest nie tak?????????? Pragnąłbym aby Allegro zadbało o moje interesy i przyjrzało sie temu w jaki sposób operator Przelewy24 realizuje proste zlecenie wypłaty środków a nie powoływało się na regulamin, który przewiduje ciężkie przypadki typu Bank Spółdzielczy  czy SKOK-i mówiąc że wszystko w porządku bo przecież nie minęło jeszcze  30 godzin ( mam na myśli koniec następnego dnia roboczego).

Przecież to oczywiste, że obracacie naszymi pieniędzmi!!!!

oznacz moderatorów

MapleDrums
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  to teraz jest jeszcze gorzej payU sprzedaż czwartek, środki dopiero dzisiaj po 15 😂😂😂😂

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że nawet nasz przedstawiciel Allegro nie napiszę, iż przyjrzy się sprawie, tylko uważa, że jest wszytko ok.

Ciekawe czy **piiip** w tak samy sposób traktuje swoich klientów, bo przecież gdyby nie bogata oferta sprzedających to Allegro nie miałoby tak wielu klientów - kupujących.

Cóż nie ma to jak konkurencja na rynku, tylko to spowoduje zmianę nastawienia naszego potentata jakim jest niewątpliwie Allegro na polskim rynku. 

DLATEGO TEŻ KIBICUJĘ MOCNO [edycja]!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

dlaczego Państwo  wprowadzają cenzurę ??????????

**piiip** źle brzmi??????

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Trzeba odmienić nazwę żeby nie zostało ocenzurowana chodziło mi o **piiip**a

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rocky1982Maya Nie zamieszczaj w postach nazw konkurencyjnych serwisów. Jest to niezgodne z naszymi zasadami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów