anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wypłata środków przez przelewy24 trwa 24h?

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Chybiałbym się dowiedzieć dlaczego wypłata środków  przez Przelewy24 trwa 24 godziny? Wypłaciłem środki o 9:21 a środków jak nie było tak nie ma do tej pory na moim koncie, po kontakcie z Allegro usłyszałem od konsultanta, iż to trwa 24 godziny. Dlatego też pragnę zwrócić uwagę sprzedawców, iż Allegro i Przelewy24 używają swej dominującej pozycji i traktują po macoszemu Sprzedawców dodatkowo na tym korzystając z środków zgromadzonych na kontach Sprzedawców przetrzymując je bezpodstawnie!!!!!!

Wydaję mi się, że pora upomnieć się o swoje i wymusić na Allegro zmiany.

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

ZibiK30
#18 Luminarz#

@pulkownik66 to się liczy w prędkości transferu przy kliknięciu ENTER 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Rocky1982Maya Nie, chcę Ci powiedzieć, że być może przelewy z takich korporacyjnych molochów jak allegro idą poza standardowymi sesjami elixir.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Knowhere "Wiesz czym są sesje elixir?"

Wpłatę z Dotpaj zawsze mam rano o 8.00😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@aragil Jak robię komuś przelew BLIK na telefon (albo ktoś mi), to kasa dochodzi jeszcze szybciej, bo raptem w kilkanaście sekund😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Rocky1982Maya sama nazwa ,,przelewy24,, powinna dać Ci do myślenia .

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Tak daje mi, wydaje mi się, że sugeruje, iż jest to nowoczesna platforma to robienia przelewów 24 na dobę Mądralo??????????

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

A Tobie z czym ona się kojarzy????? Z tym, że przelew trwa 24H to gratuluję logiki 😂

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedz jest bardzo prosta otóż po rozmowie telefonicznej z Przelwey24 usłyszałem, że robią przelew następnego dnia roboczego zleceniu wypłaty przez sprzedawcę na Allegro zapytałem dlaczego i to mnie powaliło ano dlatego, że taki jest wymóg Allegro w zawartej umowie miedzy Przelewy24 a Allegro i Regulaminem na Allegro załącznik 7a i 7b. Czyli to Allegro godzi się na to aby Sprzedawcy otrzymywali swoje środki z opóźnieniem!!!!!! 

Allegro jest mistrzem w zmianie regulaminu, w ciągu roku jest ich kilka.

To pytam się dlaczego Allegro nie chce dokonać zmiany w Regulaminie i pomóc Sprzedawcom zwłaszcza, że trwa Pandemia i wszyscy się borykamy z kłopotami, tak aby poprawić płynność finansową swoich klientów???????????? 

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Zero reakcji ze strony Allegro👎

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

.

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

no przecież masz w tytule "Przelewy24" to idą 24, i tak lepiej od POCZTEX48, który idzie 72-96 godzin hehe

oznacz moderatorów

Rocky1982Maya
#9 Pomysłodawca#

Pozwól, że nie będę się z Tobą spierał - nie mój poziom. Jeśli uważasz, że wypłata Twoich środków powinna trwać tak długo to Twoja sprawa.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Sytuacja trwa już kilka lat na allegro. W skrócie: najpierw pośrednik PayU był dobrowolny a teraz obowiązkowy i doszedł jeszcze Przelewy24. Pośrednik ma konta w każdym z banków i robiąc szybki przelew przelewasz do tego samego banku co Twój, dzięki czemu dociera on od razu. 

 

Jednak później pieniądze te trafiają na lokaty nocne, na których właściciel konta zarabia niewielki %.

 

Nie ma przeszkód aby wypłacane pieniądze były natychmiast z banku tego samego co odbiorca. Tu tylko chodzi o to, że pośrednik by nie zarobił na tym.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

UZIclosed1989
#7 Wielbiciel#

Zwłaszcza, że Przelewy24 słyną z tego, że na innych platformach pieniądze są od razu na koncie. 

oznacz moderatorów