anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe benefity związane z utrzymaniem statusu Super+ w jakości sprzedaży

GaleriaFlash
#10 Popularyzator#
Na jednym z webinarium Allegro dowiedziałem się, że w związku z utrzymaniem poziomu Super+ przez 14 dni w miesiącu można liczyć na dodatkowe benefity. Cyt,:"
 
"jeśli przez przynajmniej 14 dni w miesiącu osiągniesz ogólną jakość sprzedaży na poziomie Super +, to otrzymasz pakiety specjalnych oznaczeń Strefy okazji. Przygotowaliśmy następujące pakiety: 100 oznaczeń “okazja”,100 oznaczeń “Hit”,100 oznaczeń “Nowość”,100 oznaczeń “Rabat ilościowy”.
 
 

Cóż, spięliśmy się jak nigdy dotąd. W maju łącznie przez 18 dni udało nam się utrzymać status Super+. Czekaliśmy ostatniego dnia maja na kwalifikację do programu i nagrody jak dziecko na prezent pod choinkę. Nastała jednak cisza. Kwalifikacja do Programu powinna odbywać się raz w miesiącu ostatniego dnia roboczego danego miesiąca. 

Jak działa program w praktyce? NIE działa

Od 3 czerwca próbujemy się dowiedzieć dlaczego obiecane benefity nie zostały przyznane. Na nasze pytanie wciąż otrzymujemy tą samą odpowiedź, cyt: "Jestem w trakcie weryfikacji całej sprawy z zespołem eksperckim. Proszę o cierpliwość. Po otrzymaniu odpowiedzi wrócę do Pana z informacją zwrotną."

W związku z tym moje pytanie brzmi.. czy komuś udało się zakwalifikować i otrzymał benefity?

I w końcu czy ktoś z Allegro może wypowiedzieć się na temat mojej sprawy - zgłoszenie nr "15835330"?

Będę wdzięczny za wasze opinie i doświadczenia związane z tym programem. Drogie Allegro będę wdzięczny za odpowiedź.

Dziękuję, pozdrawiam, do zobaczenia!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaFlash Widzę, że jesteś w kontakcie z konsultantami, którzy zajmują się wyjaśnieniem tej sprawy. Mogę jedynie przeprosić za to, że czas oczekiwania na wyjaśnienie się wydłuża i prosić Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GaleriaFlash
#10 Popularyzator#

@nat_not Sprawa rozwiązana. Benefity zostały przyznane. @mdrogeria Czas na mocną kawę 😉

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GaleriaFlash, cieszę się, że sprawę udało się pomyślnie rozwiązać! 😊 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

GaleriaFlash najważniejsze.... zrób sobie mocną kawę i zanim zdecydujesz się na udział w programie przeczytaj dokładnie regulamin i cenniki potem jeszcze raz przeczytaj dokładnie regulamin i cenniki  i jak będziesz pewny jeszcze raz przeczytaj dokładnie regulamin i cenniki .

oznacz moderatorów