anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD nie odbiera paczek

PanHodowca_pl
#9 Pomysłodawca#

Pomimo podpisanej umowy na codzienne odbiory paczek z DPD, kurier w środę bez żadnej zapowiedzi nie podjechał po paczki, dzień później zabrał może 1/4 z tego co mu przygotowaliśmy. Tłumaczą się tym, że mają za dużo paczek i nie dają rady odbierać. Klienci są oburzeni, statystyki spadają. Dlaczego Allegro przymusza sprzedających do współpracy z przewoźnikiem, który porwał się z motyką na księżyc i z dnia na dzień stwierdza, że nie daje rady odebrać paczek?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

PanHodowca_pl a któż Cię przymuszał do podpisania umowy akurat z DPD ?.Tylu innych przewoźników , masz wybór .

oznacz moderatorów

PanHodowca_pl
#9 Pomysłodawca#

Z tego co mi wiadomo, muszę podpisać umowę z Pocztą lub z DPD by łapać się do Smart. Poczta każe sobie słono płacić za podjazdy, więc z "tylu" przewoźników zostało tylko DPD. Choć faktycznie z Pocztą będę podejmował współpracę, nie akceptuję faktu, że wbrew ustaleniom z dnia na dzień paczki przestają być odbierane. Oczekuję innych standardów, a Ty?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Możesz paczki do punktu dowieźć lub skorzystać z UPS

 

oznacz moderatorów

PanHodowca_pl
#9 Pomysłodawca#

UPS oferuje dostawy paczek do 10 kg, w kwestii dowozu nie dysponuję odpowiednim samochodem . To zadanie przewoźnika by odebrać paczki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

PanHodowca_pl jesteś przedsiębiorcą , zbierasz miód i ponosisz również kosekwencje , masz umowę to egzekwuj jej zapisy .

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

Jesli to sa  zakupy na allegro typu smart  to allegro  odpowiada za to bo oni podpisali umowe z dpd na smarta i zmuszają do wysułania dpd, Jak ma problem z dpd smart  to im zlecam to

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

darwik-firmaTo jest Twoje zdanie i nie pozostaje mi nic innego ak je uszanować , niemniej allegro chyba nie trzymało Cię za rękę jak podpisywaleś umowę .

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

Ja mam umowe z apaczka natomiast z dpd smart niemam zadnej umowy to allegro wybiera  przewoznika do obsługi paczek smart  i oni maja umowe z nimi a nie sprzedawcy

oznacz moderatorów