anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD od 3 dni nie odbiera paczek jak usunąć tą skompromitowaną firmę z dostaw

grafixpl
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przed chwilą był post o nieodbieraniu przesyłek przez UPS i ten sprzedawca przestawiał się na DPD? ... ale chyba nie warto...

to może jednak poczta - hmmm 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak jak dodawałeś , zrobiłem to daaawno temu i jestem HAPPY😀

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

"to może jednak poczta - hmmm"

jesli masz wyrozumiałych klientów to dlaczego nie 🙂pocztek.png

 

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dokładnie, ja jak wysyłałem pocztą polską to przesyłki potrafiły iść 14 dni w tym samym województwie

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Każdy przewoźnik od czasu do czasu się skompromituje. Ja już się zawodziłem na Fedex, DPD, czy Inpost. Z Poczty Polskiej rzadko korzystam dlatego np. u nich nic mi nigdy nie zaginęło, ale ten czas dostawy przesyłek jest dramatyczny. Co któraś przesyłka potrafi iść 2 tygodnie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Ja wysyłam przez pośrednika firmą DHL. Jednego dnia odbiera paczkę ok 13 - 14, na następny dzień paczka jest u kienta. Tylko trzeba poszukać wśród firm pośredniczących, która ma jakie ceny dla konkretnego przewoźnika. Nie mogę podać swojej, bo to oni zapraszają do współpracy - nie wiem czym sie kierują i skąd wzięli mój telefon, żeby zadzwonić.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

u mnie też dzisiaj dpd nie odebrał przesyłek

mimo, że w firmie dzisiaj było 3 kurierów z przesyłkami

tam jest taki burdel, że nie panują kompletnie nad tym co robią

 

kiedyś przed paczkomatami - wysyłaliśmy wszystkie przesyłki pocztą - zaleta sposób rozpatrywania reklamacji i znikoma ilosć zaginieć przesyłek

 

ale obecnie jest jak pisze @Client:80340374 - poczta jest dla masochistów

mają problem z doręczaniem przesyłek - mimo, że mają przesyłki w magazynie miejscowym to je dostarczają przez kilka dni

sam czekam na kilka paczek z towarem - niestety sprzedawca miał tylko takich kurierów

tragedia

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Już pisałem, że jak do tej pory DHL mi nigdy nie nawalił z odbiorem paczek. Jak mój kurier poszedł na urlop to dali na jego miejsce innego ( przyjeżdża do mnie od roku, bez problemów)

Kiedyś nadawałem przez sendit, kurierem Pocztexu i też nie miałem problemu.

A co do cenników dostaw to nie wiem czy można go usunąć. Kiedyś nie było takiej możliwości. Miałem tych cenników ze 20 ze względu na wysyłanie paczek z książkami o różnej wadze (różne opłaty). Po prostu założyłem nowy cennik, nadałem mu swoją nazwę, a w pozostałych zmieniłem nazwy na "nieaktualny" i jest ok. Wyświetlają się wszystkie, wybieram swój i po sprawie.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@grafixpl  ja do tej pory korzystam wyłącznie z inpostu i poczty.

Póki co nie moge narzekać. Reklamacje sie zdarzają lecz naprawde sporadycznie.

Własnie z powodów o których pisza tutaj inni użytkownicy to póki co nie włączam innych opcji dostawy ani innych przewoźników.

Jesli paczkomatów allegro bedzie dużo to rozwazam w przyszłości lecz póki co trzymam sie tego co mam sprawdzone.

oznacz moderatorów