anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dpd smart kurier od 40 zł ?

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

do paczki za 40 zł kurierem dpd dopłacamy takjże 3,69 ? czyli prawie 10 %?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Albus_PL
#8 Zapaleniec#

Niestety po raz kolejny śmiem się nie zgodzić z tym, mi ciągle są naliczane opłaty choć nadaje tego samego dnia, kurier jest o godzinie 16.00 a mi opłaty za nadanie tego samego dnia są naliczane.
Chyba że Allegro ma błąd i źle mi nalicza te opłaty? Proszę o sprostowanie w takim wypadku.

oznacz moderatorów

xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

ok, klient kupuje towar za 50zł wybiera dpd smart i ja za to nie płacę nic ? tak? nawet jeśli zamówienie będzie o godzinie 22.00 a ja wyślę to następnego dnia. Tylko tak jak pisałem niżej, nie mam możliwości aby kurier odebrał moje paczki przed godziną 11 ( taki jest niby graniczny czas nadania bez naliczenia opłaty 3,99) . Kiedyś to wszystko było proste, obecnie porażka...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xerima_mielec jeśli spełniasz warunki czyli:
- zamówienie jest w ramach Smart! z dostawą kurierem lub metodą Allegro Paczkomaty InPost
- nadasz przesyłkę w dniu, w którym kupujący złożył i opłacił zamówienie lub wybrał opcję płatności przy odbiorze i kurier zeskanuje ją w dniu, w którym kupujący złożył i opłacił zamówienie (w przypadku płatności z góry). To zapłacisz od 0,99 zł do 3,99 zł, ale najpóźniej następnego dnia kalendarzowego po tym, jak otrzymamy informację o spełnieniu warunków zostanie Ci przyznany rabat pokrywający ten koszt. 
Jeśli wyślesz przesyłkę następnego dnia to nie będzie wliczała się do programu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zabawkoweabc
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że w tym momencie, obniżyliście DPD smart do 40 zł, czyli ktoś kupuje coś u mnie o godzinie 21:00 z darmowym DPD Smart, , ja wysyłam to kolejnego dnia i doliczacie mi 3,99 do rachunku ?

oznacz moderatorów

Albus_PL
#8 Zapaleniec#

Musisz wysłać tego samego dnia co kupujący opłacił.
Co najlepsze system jest dziurawy, bo w sobotę i niedziele zapłacisz zawsze, chyba że pracujesz 24  na dobę 7 dni w tygodniu. Wychodzi na to, że Allegro stworzyło to celowo, by wyciągać kasę od sprzedawców. 

Jeżeli klient kupi o 23.55, opłaci i wybierze Smart Allegro DPD jesteś w plecy 3.99.

 

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

ręce opadają.....nie dość, że Allegro finansuje przesyłkę napędzając klientów, to ziomki jeszcze narzekają, po pierwsze czytać ze zrozumieniem regulamin, nie chcesz płacić 3,99zł wyłącz cennik i zamień na Allegro bez ofert Smart dodając do cennika kuriera DPD bez dopisku Allegro, wtedy będziesz narzekał, że inni sprzedawcy sprzedają więcej bo oferują klientowi dostawę gratis +3,99zł lub zwrot o ile zmieścisz się w terminie wysyłki, dramat jak się to czyta.

oznacz moderatorów