anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dpd wymusza dodatkowe opłaty

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałem w dniu dzisiejszym zwrot od dpd  w którym znajdowała się taka niespodzianka jak na zdjęciu. Kawałek zbitej butelki. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego  dpd odsyła mi resztki jakiejś zbitej butelki tylko po to aby naliczyć mnie na dodatkowe koszty. Dpd działa jak internetowy oszust który wysyła stare gazety za pobraniem licząc że ktoś odbierze paczkę i na tym zarobi. Różnica jest tylko taka że ja czy odbiorę paczkę czy nie to i tak allegro pobrało środki.dpddpd

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Cześć. 🙂 Zgłoś proszę tę sytuacje bezpośrednio do DPD:  https://www.dpd.com/pl/pl/o-dpd/kontakt-2/dzial-obslugi-klienta/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

wiem, nie mam innego wyjścia. Chciałem tylko pokazać jak ta firma oszukuje aby wyciągnąć  kolejną kasę. Swoją drogą tylko dpd pobiera opłatę za zwrot do nadawcy  gdzie ich kurier jest u mnie codziennie po odbiór paczek. Nigdy nie korzystałbym z tego przewoźnika tylko niestety wy jako allegro wymuszacie to na sprzedającym.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Nie wymuszamy tego. Rozumiem, że chodzi o wymagania do Smarta w ofertach?

Zamiast DPD możesz wybrać Allegro Kurier UPS lub Allegro Pocztex Kurier 48. Warunkiem jest udostępnienie jednej z tych trzech metod. 

ko_alka_0-1663777321467.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@ko_alka dziwne tylko że takie akcje są za pośrednictwem wysyłek Allegro 😅

 

Poważnie

 

Sprzedaję dużo też na innych portalach sprzedażowych gdzie osobiście nadaję paczki bezpośrednio w punkcie DPD i nie mam takich akcji jak dziwne zwroty, dziwne dopłaty gdzie z paczki 3 kg zrobiło się ponad 40kg

 

Jakieś chyba dziwne siły nadprzyrodzone działają na tym Allegro 🤣

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

No, UPSa też raczej trudno polecić 🤣 My przerzuciliśmy się tylko na InPost i Pocztex, bo z DPD się dłużej nie dało współpracować. Ta firma to jakaś kpina. Pocztex uruchamia nietługo usługę dostawy w 24h, więc może doczekamy się jakiejś konkurencji na rynku przewoźników.

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

spróbujemy z kurierem pocztex

oznacz moderatorów