anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD

rafciowit
#7 Wielbiciel#

Czy mogą Państwo zrezygnować z usług DPD? To najgorsza firma kurierska nie tylko w Polsce ale w całej Europie. Wiem, że mają niskie ceny, ale to się przekłada na zatrudnianie najgorszych pracowników z rynku i efekty ich pracy są tragiczne. Po doświadczeniach z tą firmą aż nie chce się  robić zakupów u sprzedawców z ofertą DPD wiedząc, że są jedyną opcją Smart za jaką się płaci. Bardzo proszę przemyśleć swoich współpracowników wśród dostawców.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rafciowit allegro nie zrezygnuje ze wspólpracy , natomast ja jako sprzedawca podziękowałem tej firmie za wspólpracę już parę lat temu . To była dobra decyzja .

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria ja wysyłam DPD od lat zanim jeszcze allegro się z nimi związało i to zarówno jakiś drobiazg w kopercie bąbelkowej jak i tarcze hamulcowe gdzie paczka waży 29,5kg i nie mam problemów. Zdarza się że nie dojdzie następnego dnia ale w gls czy inpost też.

Żadnych opłat ukrytych czy dzikiego doliczania, kurierów dwóch do mnie przyjeżdża na zmianę obaj na luzie dogadani. Przedstawicielka nie odzywała się do mnie od 3 lat ale ja też nie mam z o czym z nią gadać, nawet nie wiem czy jest dalej moim opiekunem.

Nie wiem od czego to zależy że ich tak ludzie nie lubią.

Może dlatego że nie wysyłam przez allegro tylko na stronie DPD i mam kontrolę co i gdzie wpisuję.

Jako kupujący w allegro też często wybieram DPD i nie wiem czy mógłbym jeden przypadek wymienić kiedy miałbym jakiś problem z dostawą. Owszem zdarza się kurier normalny-inaczej ale to loteria, inni mogą być lepiej opłacani ale nie znaczy że milsi czy punktualniejsi.

oznacz moderatorów