anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: dramatycznie spadająca liczba ocen

R-PC
#8 Zapaleniec#

Jeżeli Sprzedający poczuł się urażony (nieważne: słusznie czy nie) negatywem od Kupującego, to moim zdaniem miał prawo wystawić Mu niższą ocenę (np. nie polubił takiego Kupującego), słabiej ocenić transakcję z takim Kupującym. To jest subiektywna ocena Kupującego dokonana przez Sprzedającego. Żeby uwiarygodnić swoje oceny - zarówno Kupujący jak i Sprzedający powinni zadbać o właściwe uzasadnienie.

Odpowiedz
Ładowanie...

mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11 Knowhere mwmonety TATLOK @the-foe Przydałaby się jakaś zachęta ze strony allegro choćby symboliczna , ale niestety serwisowi na tym nie zależy . W skrajnych przypadkach nawet jedna zbyt subiektywna ocena może dramatycznie wpłynąć na jakość sprzedaży .Od pewnego czasu serwis coraz bardziej dokręca śrubę dla SS i pewnie dlatego nic nie robi w tym kierunku , w końcu SS to dodatkowe koszty dla nich .

U mnie w stosunku do ubiegłego roku ilość wystawianych ocen spadła o połowę / tą większą 😁 /

Odpowiedz
Ładowanie...

serwis-texas
#12 Orędownik#

U mnie jak było 1/3 tak jest cały czas.

Odpowiedz
Ładowanie...

cookie000
#13 Ambasador#

@the-foe 

A ja tam wystawiałem, wystawiam i wystawiał będę. Może mi się zdarzyło parę przeoczyć (jak na przykład z akumulatorkami, których nie przetestowałem w trzy miesiące), ale generalnie wystawiam nie czekając na niewiadomojakinumer sprzedającego. A nie wystawiam komentów ze standardowym "ok", bo takich by mi się nie chciało ;] Dostał ktoś jakiś nietypowy ? ;D

Natomiast opiniowania można się oduczyć na Allegro lokalnie i jeśli się to przeniosło na allegro właściwe, to całkiem możliwe, że to jeden z czynników.

Odpowiedz
Ładowanie...

_Likos_
#16 Inspirator#

A ja tam sie ciesze że spada. Może ktos zauważy i w koncu zajda jakieś zmiany w tym archaicznym systemie

Odpowiedz
Ładowanie...

Nad_Pilica
#11 Animator#

@cookie000

A ja też. Tylko motywacje są inne. Uważam że ocenianie jest głupie i jestem jego wrogiem. Dlatego wszystkie transakcje oceniam pozytywnie i na 5 gwiazdek jeżeli towar otrzymałem. 

Odpowiedz
Ładowanie...

cookie000
#13 Ambasador#

@Nad_Pilica 

Założenie samo w sobie nie jest złe, bo pozwala odróżniać kupującym ziarno od plew. Niech to jest jakaś selekcja, nawet jeśli opierałaby się tylko na negatywach.

Irytuje mnie tylko trochę co innego: oceń jeszcze sklep prze gugla, przez ceneo i oceń produkt tu i tam. Nie jestem jakimś zawodowym recenzentem, żebym miał tam wszędzie coś wpisywać. Jak ktoś chce - proszę bardzo. Zatem dobrze, że nie ma przymusu, ale czy to nie jest tak, że sami byśmy chcieli aby inni recenzowali, a my tylko z tego korzystali nie dając nic ze swojej strony ?

Odpowiedz
Ładowanie...