anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DRAMATYCZNY SPADEK SPRZEDAZY WE WRZESNIU, CZY TO AWARIE ALLERGO CY KRYZYS?

MixTips
#9 Pomysłodawca#

witam czy ktos z panstwa w dziale kosmetyka odnotowal dramatyczny spadek sprzedazy ? czy allegro ma jakies problemy techniczne???

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mwmonety
#21 Demiurg#

U mnie w antykach też słabo ,może po wakacjach będzie lepiej.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jak każdego roku, wakacje są kiepskim okresem sprzedażowym. Ludzie wyprztykali się z kasy i muszą zarobić. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

MixTips
#9 Pomysłodawca#

 w kosmetyce wakacje sa bardzo dobre, pozostale miesiace znosne,ale w tym roku  wrzesien to dramat   sprzedaz prawie 0, czy to sa awarie allegro czy kryzys?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może w końcu wróci "normalność".

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MixTips wydaje mi się że to zależy od branży, w kolekcjonerskiej wakacje słabe bo ludzie wypoczywają a rusza we wrześniu trwa całą zimę zanim nie zrobi się ciepło 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MixTips
#9 Pomysłodawca#

Tak dlatego pytam czy ktos z kosmetyki ma teraz taki piekielny zastój ? Trwa to od poczatku wrzesnia, w zadnym roku tak nie bylo, a handule juz 10 lat i nie wiem czy sie martwic czy to minie..

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@MixTips 

Zajrzyj na Tradewatch, póki jeszcze możesz - znaczy, póki się wrzesień nie skończył.

W darmowym abonamencie masz 30 dni do tyłu statystyki sprzedaży, dla dowolnej kategorii. W płatnych dłużej. Bez problemu zauważysz, czy na przełomie sierpnia i września było tąpnięcie na rynku, czy nie było.

Dlaczego warto się spieszyć:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/1-pa%C5%BAdziernika-2020-roku-ograniczymy-...

oznacz moderatorów

magda-509
#7 Wielbiciel#

Jak tam sprzedaż w październiku? czy coś się poprawiło? w dziale Akcesoria GSM od początku października dramat obroty nawet 0zł w ciągu dnia przy ofertach promowanych i ADS allegro... 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

W poprzednich latach okres jesienno-zimowy był bardzo dobry obecnie wygląda tak jakby potencjalni nabywcy przestali szukać na allegro okazji zbyt jest słabszy .

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jeśli od dwóch tygodni Auchan rozdaje bony nawet 20 zł. za każde wydane 100zl. - no to przewidzieli spory spadek obrotów, a zapewne mają specjalistów lepszych niż my tu na Allegro. Ja zauważyłem poważny spadek w październiku i to 60%

oznacz moderatorów

Marcycha23
#7 Wielbiciel#

Handluję LEGO od 15 lat, nie tylko na Allegro. Moim  zdaniem kryzys zbliża się wielkimi krokami. Tak źle nie było nigdy odkąd pamiętam. Obroty od lipca spadły o 80%.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Marcycha23  Patrząc realnie to będzie tylko gorzej, chyba że dostaniesz się do KORYTA+.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Czyli nie ma co pchać się w allegrową reklamę (adds, monety płatne) bo to przyniesie korzyści tylko Allegro w postaci wyższych faktur.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ludzie na dzień dzisiejszy mają duże problemy z sprzedażą, pracą , nie wiedzą na czym stoją, dochodzi pandemia, a co za tym idzie, duży kryzys gospodarczy.

oznacz moderatorów